نوشته شده توسط لیز Mathew | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 7 فوریه سال 2020 2:52:18 am

Prime Minister Narendra Modi, Narendra Modi on economy, Nirmala Sitharaman, India -trillion economy, indian economy, Indian economy slowdown, indian express “این است که مزخرف و بچه گانه. است نماینده فعلی Prem سینگ Chandumajra از Anandpur صاحب? او از پاتیالا. من از Chandigarh. این است که نزدیکتر یا پاتیالا? اینها غیر از مسائل. مسئله واقعی این است که از توسعه”Manish Tewari گفت: در یک تعامل رسانه ها پس از roadshow. (اکسپرس عکس Kamleshwar سینگ)

در حالی که حزب حاکم ادعا می کند که نارندرا نخست وزیر و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در حال حاضر در حال کار بر روی ساخت هند $5 تریلیون دلار اقتصاد تا سال 2024 و جدید است که هدف باید 10 تریلیون دلار مخالفان در پنجشنبه پاره پاره به دولت و متهم کردن آن به سوق دادن اقتصاد به یک بحران است.

آغاز بحث در مورد بودجه اتحادیه در Lok سبها کنگره عضو Manish Tewari گفت: “اقتصاد هند است که در یک مرحله بحرانی…. اقتصاد تحت تاثیر قرار شده است با کروناویروس در حالی که دولت با دادن دارو برای سرماخوردگی. آن است که بسیار مایه تاسف است.”

با استناد به داده ها برای نشان دادن دولت از اقتصاد Tewari نگهداری می شود که کسانی که در دولت هستند و نه آگاه از مسائل در طرف تقاضا است و راه حل آن نمی آید از سمت عرضه است. “گاهی اوقات به نظر می رسد که این دولت با پنهان شدن پشت رکود اقتصادی است که در تلاش برای کمک به سرمایه داران” او ادعا.

“هر شماره در بودجه دروغ است. اگر شما می خواهید من می توانم قرار داده و بیانیه ای که در کف خانه,” او گفت:, و اضافه کرد که هند رشد تولید ناخالص داخلی در 5 درصد است که کمترین میزان در 11 سال و نرخ اشتغال است که کمترین میزان در چند دهه گذشته.

مقابله با Tewari, BJP را جیانت سینها گفت: کنگره رهبر است که به دنبال در آینه. BJP او گفته است که به دنبال به جلو در 10 $تریلیون دلار اقتصاد است.

تصریح می کند که دوست صمیمی داری — که او نامیده می شوند “میلیاردر راج” و “جعلی سوسیالیسم” شد و در اوج خود در زیر کنگره-رهبری UPA سینها گفت: “مانند نخست وزیر گفت:” اگر شما می خواهید به جدید هند, شما باید یک انرژی های جدید مدل توسعه است.”

سینها گفت که هزینه های پیشنهاد شده در بودجه است که با هدف ایجاد دارایی های جدید معماری مالی ایجاد شد و با عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی قانون و تجدید ساختار بانک ها خواهد هموار کردن راه برای یک اقتصاد قوی تر. سینها آن را به نام “احساس خوب” بودجه است که برای انسان معمولی – “ما را به نگاه به جلو.”

او همچنین می گوید که اقتصاد در حال حرکت در سرعت بزرگ است. “اگر ما در GST مجموعه اعداد ما را پیدا خواهد کرد که اقتصاد در حال حرکت است به جلو,” او اضافه شده است.

DMK عضو Kanimozhi پرسید که چگونه دولت خواهد شد و دیدار با اهداف پیشنهادی در بودجه اتحادیه هنگامی که رشد تولید ناخالص داخلی در 5 درصد است. او گفت که این محصول بیمه طرح را شکست خورده برای محافظت از کشاورزان از بلایای طبیعی به عنوان بیمه مقدار خیلی کم است و “توهین” به کشاورزان است.

نقد و توصیه های 15 کمیسیون امور مالی در بخش مالیات بر درآمد بین مرکز و ایالات متحده او گفت: این ناعادلانه به ایالات متحده است که باید کنترل رشد جمعیت به عنوان کمیسیون نظر جمعیت شناسی به عنوان یک پایه و اساس طرح های پیشنهادی خود را.

Kanimozhi با اشاره به تغییر در شرایط مرجع درخواست متحده به پرداخت برای دفاع تخصیص و گفت: می آید در زیر مرکز اجراء و هزینه های متحمل شده اند باید توسط دولت اتحاد. “چرا باید متحده پرداخت برای چیزهایی که به طور کامل تحت مرکز مگر اینکه شما قصد حرکت دفاع همزمان به لیست” او پرسید.

TMC عضو Abhishek بانرجی ادعا که Sitharaman را 160 دقیقه سخنرانی به حال هیچ چیز برای 130 کرور مردم است. “واضح است که دولت جلو رفتم با این شعار که اگر شما می توانید متقاعد کردن مردم آنها اشتباه” و بودجه سخنرانی موفق است که, او گفت:.

بودجه گفت: می آید در این زمینه از رشد تولید ناخالص داخلی دست زدن به 11 سال اخیر نرخ بیکاری در 45 سال اخیر سرمایه گذاری نرخ در 17 سال اخیر و با کمترین پس انداز خانوار در هشت سال است. نخوری اتلاف سرمایه های پیشنهادی بانرجی گفت: دولت سوار بر یک “Becho هند (فروش هند)” رانندگی اشاره کرد و این تصمیم در لیست LIC به عنوان یکی از قرار دادن “خانواده دیگری جواهر در بلوک”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im