OPDs در دهلی Ganga رم به بازگشایی از ژوئیه 1

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آقا Ganga رم بیمارستان را بازگشایی آن درمانگاه های سرپایی ژوئیه 1 به بعد با اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19). کلینیک بسته شد در تاریخ 22 مارس روز قبل از ملی مستند اعلام شد.

بیمارستان استفاده می شود برای دریافت حدود 1,700 به 1800 نفر در آن درمانگاه هر روز قبل از این مستند. درمانگاه عمل خواهد شد در یک “Covid منطقه امن” بین 8 صبح و 8 شب.

“ما در حال بدست گرفتن کافی احتیاطی برای حفاظت از سلامت بیماران است. همه ما از اتاق های واقع در ‘Covid منطقه امن’. بیمارستان ما را تضمین خواهد کرد بهترین کنترل عفونت اقدامات گفت:” دکتر DS رعنا رئیس هیئت مدیره از مدیریت آقا Gangaram بیمارستان.

دولت اختصاص داده است 80 درصد از بیمارستان تخت برای درمان Covid-19.

چندین بیمارستان در شهرستان—دولتی و خصوصی —بسته شده بود خود را از بیمار خدمات در نظر Covid-19. برخی تا دوباره آنها را باز کرد از تاریخ 14 آوریل.

دیگران مانند آقا Ganga رم بیمارستان هنوز در روند بازگشایی درمانگاه خود را در حالی که اطمینان از ایمنی بیمار.

بیمارستان حدود 40 اتاق در طبقه همکف است که به طور کامل تفکیک شده و دارای یک ورودی جداگانه ای از Covid مناطق. تنها یک نفر خواهد بود و مجاز در یک اتاق در یک زمان با توجه به بیمارستان.

“وجود دارد یک غربالگری چادر در خارج از OPD ورودی که در آن بیمار متوسط و نشانه ها بررسی می شود و ما اجازه خواهد داد که تنها بیمار به داخل بروید. ما اجازه خواهد داد که یکی از اعضای خانواده در داخل تنها در شرایط وخیم. هنگامی که یک بیمار دریافت مشاوره و برگ آن خواهد بود sanitised قبل از اینکه بیمار دیگر مجاز است در داخل” یک کارکنان بیمارستان پرسنل گفت.

تمام پزشکان در درمانگاه ها خواهد بود در تکمیل شخصی, دنده محافظ, از جمله تمام بدن مناسب. بیماران نیاز هیچ وقت OPDs.

بیمارستان – یکی از شلوغ ترین بیمارستان های خصوصی در شهرستان مشغول به کار بوده است در حدود 45 درصد از دکتر قدرت در آن OPDs برای چند ماه گذشته.

“از 45 OPDs در حال اجرا شش روز در هفته با حدود 40 تا 50 نفر در هر OPD ما کاهش می یابد مشاوره به حدود 10-12 بیماران در هر OPD. وجود دارد بیش از 15 OPDs در حال اجرا دو-سه روز در هفته. ما شده اند فوق العاده محتاط گفت:” میلی Sehgal, OPD مسئول در بیمارستان.

چندین نفر شده اند رنج می برند با توجه به خاموش کردن این OPDs و همچنین تاخیر در عمل جراحی.

دولت خواسته بود در بیمارستان خود را تبدیل به یک Covid تسهیلات در ماه گذشته و در بیمارستان مشغول به کار بوده است به نیاز ترتیبات باعث تاخیر و ناراحتی برای بیماران به عنوان یک نتیجه.

بیماران گفت: آنها احساس وحشت در میان کارکنان بیمارستان. “وجود دارد بیش از حد وحشت; شما می توانید کارکنان که فوق العاده محتاط که قابل درک است که این بیماری بسیار عفونی. ما سپاسگزار است که حداقل ما بیمار شد و بستری و درمان آغاز شده بود در اینجا. وجود دارد دیگر کوچکتر بیمارستان در منطقه ما اما ما تا به حال شنیده ام آنها اعتراف Covid بیماران و است که چرا ما به اینجا آمد” Rakesh Kumar که دایی یک تایید نشده Covid-19 مورد است که تحت درمان در بخش مراقبت ويژه گفت:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>