تنها یک Covid-19 واکسن اجازه خواهد داد که بازگشت به ‘عادی’ می گوید: سازمان ملل متحد رئیس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک Covid-19 واکسن ممکن است تنها چیزی که می توانید به “عادی شدن امور” دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: امید است که فقط قبل از پایان سال است.

“امن و موثر واکسن ممکن است تنها ابزاری است که می تواند بازگشت جهان به یک معنا از” عادی,’ صرفه جویی میلیون ها نفر از زندگی و بی شماری تریلیون دلار,” او اضافه شده در طول یک کنفرانس ویدئویی با 50 یا خیلی از کشورهای آفریقایی هستند که اعضای سازمان ملل متحد است.

او نام خود را برای شتاب توسعه و دسترسی به همه اضافه کردن آن را باید یک “جهانی جهانی بهره مند شوند” و “ما اجازه می دهد برای کنترل این بیماری همه گیر.”

“ما نیاز به بلند پروازانه تلاش برای اطمینان حاصل شود که شرکای بین المللی کار از طریق هماهنگ و یکپارچه و قوی تر روش برای به حداکثر رساندن سرعت و مقیاس مورد نیاز برای استقرار جهانی از جمله واکسن تا پایان سال 2020” او اصرار داشت.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: درخواست تجدید نظر خود را در 25 مارس به 2 میلیارد دلار کمک های مالی به صورت جامع و امداد سازمان ملل متحد در پاسخ به همه گیر بود که تا کنون حدود 20 درصد از این مبلغ است.

از طریق سازمان بهداشت جهانی, سازمان ملل متحد شده است قادر به تجهیز 47 کشورهای آفریقایی با Covid-19 آزمون, او گفت:.

به شورای امنیت سازمان ملل نیز با تمجید از تلاش های چندین دولت های آفریقایی برای کاهش عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.

وی اوگاندا است که کسب و کار زمان بیشتری به فایل اظهارنامه مالیاتی خود را; نامیبیا فراهم می کند که اورژانس درآمد برای کارگران که شغل خود را از دست; اسکودوی کیپ ورد فراهم می کند که کمک های غذایی و مصر است که کاهش مالیات بر صنایع.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>