آنلاین, خلاق, مسابقات J&K, Ladakh کودکان را در طول مستند

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | به روز شده: مارس 11, 2020 5:18:49 pm

jammu kashmir, j&k, kashmir lockdown, j&k children, kashmir news, ladakh lockdown, indian express کشمیر تحت مستند. (اکسپرس عکس)

از ساخت پوستر برای نقاشی و نوشتن شعار یا آهنگسازی, شعر, دولت خدمات حقوقی دارای قدرت برنامه ریزی های مختلف فعالیت های آنلاین برای کودکان در سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ در طول زمان مستند.

در نظر داشتن مداوم مستند از 21 روز و عدم اطمینان بیش از اینکه آیا آن را برداشته در مارس 14 یا نه تعدادی از فعالیت های آنلاین از جمله مسابقات برنامه ریزی شده توسط SLSA گفت: عضو آن وزیر M K Sharma. برای این کار راه اندازی کرده است و فعالیت های خلاق انجمن “فعالیت Na Karo” در همکاری با معاونت آموزش در مدرسه در جامو و کشمیر و لاداخ برای تشویق جوانان در گروه سنی 3-15 سال به مثبت باقی می ماند و پرورش مهارت های خلاق او اضافه شده است.

در حالی که دانش آموزان در گروه سنی 3-6 سال خواسته شده است به نمایشگاه مهارت های هنری خود را با نقاشی و سرودن اشعار در موضوع “صرفه جویی در این سیاره” کسانی که در 7-10 سال سن خواهد ساخت پوستر و نوشتن 300 کلمه داستان های کوتاه و یا شعار در موضوع “مزایای استفاده از Lockdown در پی COVID-19 همه گیر” و یا “COVID-19 شیوه های بهداشت”, شارما گفت.

دانشجویان بین 11-15 سال خواسته شده است به انجام عکاسی و یا نوشتن مقالات و یا شعار در موضوع “حفاظت از میراث غنی ما کامپوزیت فرهنگ”, SLSA عضو دبیر اضافه کرد: کار خلاق و یا تصاویر را می توان در لینک های ارائه شده توسط مدیران مربوطه توسط 15 آوریل است.

این نوشته خواهد بود بررسی قرار گرفت SLSA پس از مستند دوره بر اساس خلاقیت فردی از شرکت کنندگان و درک او از موضوع شارما افزود برندگان هر رده خواهد بود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>