یک حرکت اشتباه می تواند بر ورزشکاران المپیک آماده سازی هشدار IOA نقد و مهتا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی المپیک Association (انجمن ارتودنسی) دبیر Rajeev مهتا روز جمعه هشدار داد در برابر عجله ورزشکاران به آموزش در میان افزایش COVID-19 موارد گفته یک حرکت اشتباه در این نقطه می تواند تحمل خود را در بازی های المپیک آماده است. مهتا با ابراز مخالفت شدید پس از ورزش اقتدار هند (SAI) پنج شنبه منتشر شد وزارت ورزش تایید شده SOP برای ورزشکاران به دنبال در حالی که آموزش در میان همه گیر است که تاکنون بیش از 3500 زندگی در این کشور تا کنون.

“خدای ناکرده توسط هر فرصتی اگر یک ورزشکار تست مثبت چه کسی مسئول خواهد بود ؟ تاسف ورزشکار رنج می برند و آن را ممکن است خود و یا المپیک آماده سازی” مهتا گفت PTI. او گفت: ورزشکاران نباید مجبور رزومه آموزش.

دفتر حامل افزود: “این شخصی من است که ورزشکاران نباید با عجله به منزل آموزش در حال حاضر. موارد در حال افزایش است و به احتمال زیاد به ادامه افزایش در ماه ژوئن نیز می باشد. آن را نه به اوج خود رسید و در عین حال. “ورزشکاران هستند درست مثل فرزندان ما و پس از آن است که توصیه من به آنها. نظرات من و نه علیه کسی. اما آن را به ورزشکاران شروع به آموزش یا نه.”

SAI SOP آمد و پس از آن وزارت مجاز افتتاح مجتمع ورزشی و استادیوم در آن دستورالعمل برای مرحله چهارم از مستند که تمدید شده است تا مارس 31. اما شده است وجود دارد هیچ وضوح در زمانی که آموزش سر گرفته خواهد شد. این موضوع از سرگیری دوباره به ارمغان آورد به جلو رشد شقاق در داخل کشور بالا در ورزش بدن با IOA جمهور Narinder Batra تصمیم گیری را به بیش از حد از منشی عمومی مسئولیت در آنچه به نظر می رسد تلاش برای به حاشیه معاون او.

در یک ایمیل به مهتا Batra گفت: “من تصمیم گرفته اند به سر می برد/تقسیم مقدار از حجم کار خود را و انجام خواهد شد مایحتاج در روز می آیند و از آنجایی که من در دهلی نو بر اساس و چند نفر دیگر که به طور منظم از آمدن به دهلی نو خواهد شد و در حال حاضر برای به اشتراک گذاشتن تقسیم مسئولیت/بار.

“خود را بسیار مهم مشاوره همیشه دنبال شود. با انجام کارهای بالا شما قادر خواهید بود به صرف چند وقت با کیفیت با خانواده خود در Nainital و همچنین حضور برای کسب و کار خود و آن هم در Uttrakhand.” او در پاسخ مهتا نوشت: “من نیز با تشکر از شما برای قدردانی که من مشغول به کار خستگی ناپذیر برای IOA برای چند سال گذشته. من ممکن است اضافه کردن که ترویج ورزش و خدمت به ورزش شده است و ماموریت من و زندگي خود را به آن.

“خانواده من قدردانی تعهد من است و حمایت از تلاش من و می خواهم به دیدن من انجام بیشتر برای ورزش با استقرار خودم در دهلی نو و تخلیه مسئولیت من به عنوان دبیر کل از IOA.” مهتا اضافه شده که Batra “باید رقابت به عنوان دبیر کل از IOA” اگر او مایل به گرفتن مسئولیت های خود را.

“اگر شما تا به حال چنین خواسته ای از انجام روز به روز امور, من می خواهم که پا را از دفتر در سال 2017 و شما باید رقابت به عنوان دبیر کل از IOA.”

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>