یکی از 4 تروریست در کابل سیک حمله 29-yr-پیر کرالا مرد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سازمان های اطلاعاتی هند تایید کرده اند که تروریست های کشته شده در کابل Gurudwara حمله بود که شناسایی شده توسط دولت اسلامی در استان خراسان (ISKP) به عنوان ملی هند ابو خالد آل هندی است که در واقع یک هندی و از کرالا اگر چه او در سمت چپ این کشور در حدود شش سال پیش بود و افراطی پاکستان با اسلامگرایان در دبی.

با توجه به دولت اسلامی, Al Hindi انجام مارس 25 Gurudwara حمله به تلافی ادعا اسفبار مسلمانان در کشمیر اما مقامات اطلاعاتی می گویند به اندازه کافی وجود دارد شواهد نشان می دهد که این یک مورد کلاسیک از یک covert عملیات پرچم دروغین با پاکستان عمیق دخالت دولت.

این ISKP ادعای آنها اضافه کار به اثبات پاکستان را تکرار تلاش ها برای نام تجاری سرخپوستان به عنوان تروریست. به عنوان بسیاری از 28 نفر از افراد متعلق به اقلیت سیک جامعه مرده در نامردان حمله بود که در واقع با هدف سفارت هند در کابل ،

Counter-terror عملیات گفت که آل هندی واقعی نام سيد Trikaripur یا محمد Muhasin Nangarath Abdulla (به عنوان در هر درهم کارت بهداشت) و این که او در آن متولد شد در Kasargode کرالا در 19 مارس سال 1991. 29 ساله مهاجم می آید از یک خانواده است که اجرا می شود یک فروشگاه مبلمان در Trikaripur, Kasargode.

او در سمت چپ Tirkaripur در سال 2007 و نقل مکان به بنگلور, مالزی, دبی با نانامی به بازی بازگشت به خانه ، جزئیات بیشتر از آنچه که او انجام شده بود در مالزی و دبی ناقص هستند اگر چه اعتقاد بر این است که او مشغول به کار در یک هتل در Malyasia و همچنین در بنگلور برای برخی از زمان.

مقامات اطلاعاتی گفت: Muhasin چپ برای دبی دو سال پیش که در آن او در تماس با افراطی پاکستان گروه در امارات متحده عربی. او با Lashkar-e-Taiba اما پس از آن به سمت چپ برای پیوستن به دولت اسلامی در افغانستان و سوریه به آنها اضافه شده است. شش ماه پیش گفتند Muhasin تماس مادر خود را در کرالا می گویند که او در افغانستان فعال هستند.

“که آخرین خانواده شنیده از او” ارشد کرالا رسمی دولت که نمی خواهم نام برد و گفت:.

دولت اسلامی در افغانستان بود که در ابتدا شکل گرفته توسط جهادگران حمایت پاکستان عمیق دولت و استفاده می شد برای حل و فصل نمرات با دیگر گروه های عملیاتی در خط دیورند و کابل. در حالی که افغانستان ملی امنیت اداره است که هنوز بررسی Gurudwara قتل وجود دارد گزارش می دهد که مهاجمان بودند برقراری ارتباط در پنجابی و اردو و نه دری و یا پشتو.

در طول سال و پاکستان تلاش کرده است به radicalise جوانان هند را در برابر کشور خود را با گروه هایی مانند هند مجاهدین بودن جبهه پنهانی به داعش ، یکی از این فیاض Kagzi با نام مستعار عبدالله گلزار خان که کشته شد در جولای 4, 2016 در حالی که تلاش یک حمله انتحاری در نزدیکی کنسولگری آمریکا در جده, عربستان سعودی. در حالی که دولت اسلامی ادعا کرد این حمله Kagzi عضو اجازه بدهید و می خواستم در ارتباط با یک سال 2006 اسلحه مسافت مورد در اورنگبد. او فرار به پاکستان در سال 2006 و بعد از انتقال به عربستان سعودی در پاکستان سفر اسناد و مدارک. در طول راه او به دست آورد پاکستان ،

یکی دیگر ISKP همکاران Huzaifa al Bakistani استفاده می شود که به عنوان یک عضو از این اجازه دهید رسانه ها بخش قبل از او پیوست + تصاویر تیپ. او کشته شد در جولای 18, 2019. Bakistani شد radicalising سرخپوستان به خصوص کشمیری برای پیوستن به دولت اسلامی.

“اگر ادعای ISPK ثابت است درست Muhasin خواهد بود دوم هند به انجام یک ترور اعتصاب در خاک های خارجی” دومین مقام ارشد در ایجاد امنیت که نمی خواهم نام برد و گفت:.

(Sudhi Ranjan Sen کمک به این گزارش)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>