‘یک لامپ در, نام کشور,’ ورزش برادری و همبستگی در مبارزه با…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند ورزشی برادری در یکشنبه پیوست این کشور در نشان دادن همبستگی خود در مبارزه با این سرعت در حال گسترش COVID-19 همه گیر توسط روشنایی لامپ و شمع در پاسخ به نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای نشان دادن ملت جمعی حل و فصل.

ساعت مودی به حال به دادگاه تجدید نظر به مردم برای خاموش کردن چراغ و به جای روشن diyas و شمع و دیگر اشکال از نور برای ده دقیقه در ساعت 9 روز یکشنبه نشان می دهد این کشور جمعی حل برای مبارزه با کروناویروس.

شخصیت های ورزشی مانند پنبه حلاجی شده افسانه Sachin Tendulkar هند کاپیتان Virat Kohli, مدیر ارشد, مربی تیم راوی بنارس شش بار قهرمان جهان بوکسور MC Mary Kom دو مدال المپیک کشتی گیر Sushil Kumar دیگر المپیک medallists مانند Sakshi Malik, P, V, Sindhu و ساینا Nehwal در زمان به رسانه های اجتماعی برای ابراز همبستگی خود در مبارزه با این بیماری کشنده است.

Tendulkar تشکر بهداشت کارگران خود را برای خدمت خالصانه و ارسال یک عکس که در آن هر کس به برگزاری یک شمع.

“خانواده من و من تشکر فداکارانه #SanitationWarriors تمیز کردن محیط اطراف ما & بیمارستان ضد عفونی مناطق آسیب دیده & در نتیجه نگه داشتن ویروس در خلیج. بیایید با هم دوباره ما تعهد به مراقبت از بزرگان ما بیشترین آسیب پذیر – با تضمین خود جسمانی و روانی و سلامتی” او هنوز توییتی.

Kohli نوشته شده یک تصویر که در آن او و بازیگر, همسر, Anushka Sharma شد نور لامپ.

“نماز وحدت در ایجاد تفاوت. دعا برای هر که و ایستاده با هم,” او نوشت.

ستاره رودخانه گفت که او دعا کمی بیشتر برای رفاه هموطنان خود را سرخپوستان به خصوص برای سلامت کارگران و حرفه ای دیگر که در حال قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر ابتلا به خدمت دیگران در طول این مستند.

“من باید به خدا دعا برای پایان دادن به درد و رنج بسیاری از کسانی که در حال از دست دادن زندگی خود را بدون خانواده در کنار آنها خوشبخت کمتر و نیازمند که زندگی را وارونه به طور کامل برای همه متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال کار خستگی ناپذیر و شجاعانه برای محافظت از زندگی موجودات دیگر برای کسانی که در حال نامشخص در مورد شغل خود و آینده است.

“پس امشب من دعا اضافی برای همه و من روشن diyas با کل هند و همه ما دعا برای هر یک از دیگر. نماز هرگز بیهوده” Kohli نوشت.

بنارس نیز ابراز قدردانی خود را برای سلامت کارگران است.

“من حقیر ادای احترام به سلامت رزمندگان. ما همه در این با هم به عنوان #TeamIndia. من درود می فرستم فداکارانه قهرمانان – پلیس و نیروهای امنیتی دولت.” او در توئیتر خود نوشت.

Mary Kom ارسال شده در یک ویدیو که در آن او به همراه خانواده اش دیده می شود می تواند با لامپ و شمع در حالی که Sindhu مشترک یک عکس از او با لامپ.

Sushil Kumar نوشت: “اجازه دهید خود را به نور می شود.. ما با هم خواهد آمد از این تاریکی است.”Sakshi همچنین در زمان به توییتر برای نشان دادن تعهد خود را به علت.

“یک لامپ به نام ملت #9pm9minutes @narendramodi @KirenRijiju,” ادامه نوشت: در رسیدگی است.

لندن بازی های برنز برنده ساینا که به تازگی به عضویت BJP نوشت: “من هستم خیلی افتخار کشور ما .. ما واقعا سخت مبارزه با کروناویروس جواب من مطمئن هستم که ما خواهد آمد به عنوان برنده خورده handsFolded دست #lightdiya9pm9mins امشب لبخند faceThumbs تا #coronavirus.”Cricketers Ganesh raina vijay, Ravichandran Ashwin, Suresh Raina Hardik Pandya, Pragyan Ojha, کشتی گیر Yogeshwar دات ژیمناست Dipa Karmakar sprinter Hima دس و بسیاری دیگر نیز در مبارزه با تاریکی گسترش coronavirus.

Raina vijay در توئیتر خود نوشت: “در همبستگی با هر فرد مجرد است که بازی بخشی خود را. ما همه در این با هم و باید غلبه بر این به زودی. Om Shantih Shantih Shantih.”Ashwin ارسال شده تصویری از خود محله است.

“9 ساعت و 9 دقیقه!! #diyajalao” او هنوز توییتی.

“اما من واقعا در تعجبم که این همه مردم خریداری شده خود را کراکر از” او افزود: با اشاره به ترکیدن کراکر که می تواند شنیده سراسر دهلی نو است.

Hima نیز به اشتراک گذاشته شده در یک پیام ویدئویی که در آن او بود که برگزاری یک لامپ.

“کل ملت با هم در این مبارزه با کروناویروس. به عنوان یک ملت ما را شکست coronavirus و ایجاد یک کشور جدید خواهد شد که صلح آمیز و شاد و سالم” او گفت: در آسامی در این ویدئو.

Dipa Karmakar که تا به حال به پایان رسید چهارم در ریو بازی نوشت: “امید است که قادر به دیدن آن نور وجود دارد با وجود همه تاریکی. بیایید مبارزه با این با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>