یکی در سه کره جنوبی Covid-19 بيمار بهبود نشان داد با remdesivir:…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یکی در سه کره جنوبی بیماران به طور جدی بیمار با Covid-19 نشان داد که بهبود در وضعیت خود پس از داده های Gilead Sciences Inc را ضد ویروسی remdesivir, سلامت, مقامات گفت.

تحقیقات بیشتری مورد نیاز بود برای تعیین اینکه آیا این بهبود نسبت به این دارو و یا سایر عوامل مانند بيماران ایمنی و سایر درمان آنها گفت.

Remdesivir شده است در خط مقدم نبرد جهانی علیه Covid-19 بعد از این به صورت داخل وریدی تجویز دارو کمک کوتاه بیمارستان بازیابی بار در ایالات متحده کارآزمایی بالینی.

چندین کشور از جمله کره جنوبی را اضافه شدن دارو به فهرست درمان بیماری های ناشی از رمان coronavirus. هیچ تایید واکسن برای آن است.

در آخرین به روز رسانی در دارو جلعاد در روز جمعه گفت: یک تجزیه و تحلیل نشان داد remdesivir کمک به کاهش خطر مرگ به شدت بیمار Covid-19 بيمار اما هشدار داد که دقیق بالینی مورد نیاز برای تایید بهره مند شوند.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده در شنبه نتایج حاصل از یک گروه از 27 بیمار مبتلا به remdesivir در بیمارستان متفاوت است.

نه از بیماران نشان داد که بهبود در وضعیت خود, 15 نشان داد که هیچ تغییر و بدتر KCDC معاون Kwon Jun-wook گفت: در یک جلسه.

نتیجه تا به حال نشده بود در مقایسه با گروه کنترل و تحلیل های بیشتر مورد نیاز بود به این نتیجه remdesivir به سود تکواندو گفت.

در ماه ژوئن کره جنوبی خواسته جلعاد برای عرضه به اندازه کافی از آن دارو برای درمان بیش از 5000 Covid-19 بیماران در آماده سازی برای موج دوم ممکن است از عفونت.

کره جنوبی شده است مبارزه کوچک اما مداوم شیوع کروناویروس جدید با 62 مورد جدید گزارش شده که از یکشنبه آوردن این کشور در مجموع به 13,479 موارد با 289 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>