حادثه اتوبوس حامل کارگران مهاجر بازدید کامیون در Odisha را خوردا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک نفر کشته و 10 نفر دیگر مجروح شدند که یک اتوبوس حامل حدود 40 کارگران مهاجر برخورد با یک میوه-لادن کامیون در Odisha را خوردا منطقه در صبح روز سه شنبه کشته شده است.

مقامات پلیس گفت: اتوبوس حامل مهاجران کار در هتل ها در حیدرآباد بود در راه خود را به Banki منطقه خوردا منطقه زمانی که اتوبوس از دست راننده کنترل خودرو و منفجر به کامیون در Kuhudi در بزرگراه ملی-16.

AP Swain, خوردا را سرپرست پلیس گفت: دستیار راننده K Srikant کشته و 10 کارگران مهاجر دریافت جراحات جزئی در تصادف.

پلیس باید بهبود بدن از دستیار راننده و ارسال آن برای معاينات. مجروح مهاجران به زودی فرستاده شده به مقصد خود را در یک اتوبوس دیگر پس از درمان در یک بیمارستان محلی است.

این کارگران مهاجر از Kendrapara, پوری و کاتک ولسوالی استخدام کرده بود و تا به حال سمت چپ حیدرآباد در اواخر آوریل 3.

این چهارمین چنین تصادف در جاده به عنوان بسیاری از روز مربوط به Odia کارگران مهاجر که مشتاق به بازگشت به خانه با هیچ کار در دست خود را پس از ملی مستند از 25 مارس.

یک اتوبوس حامل مهاجران از گجرات سورت آمار بود کنار دیوار و بتن در مارس 2 در یک جاده پر از تپه در Kalinga Ghat در Kandhamal-Ganjam مرز که در سمت چپ دو کشته و چندین نفر دیگر مجروح شدند.

پس از آن Odisha وزیر حمل و نقل Padmanabha و توسعه behera متوقف شده بود پیمودن از مهاجر اتوبوس در مسیر کوهستانی با استناد به عدم رانندگان تجربه کنید.

در مه 3, حداقل سه کارگران مهاجر مجروح شدند که اتوبوس گذر گاه آنها را از سورت ملاقات با تصادف در همان جاده پر از تپه از Kalinga Ghat.

همان روز سه کارگران مهاجر و دو اتوبوس کارکنان مجروح شدند که یک اتوبوس حامل 50 نفر از سورت به Odisha منحرف کردن ناگپور-Amaravati بزرگراه ملی در کرنجا و فرود در یک خندق کنار جاده ای.

تا کنون بيش از 6500 کارگران مهاجر باید دوباره به Odisha در بیش از 700 اتوبوس در حدود یک هفته است.

پس از رسیدن به دولت تمام کارگران مهاجر را مجبور به اقامت در مراکز قرنطینه برای 14 روز. پس از تکمیل خود را قرنطینه آنها پرداخت خواهد شد 2,000 تومان هر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>