کرالا دولت برداشته ‘فاجعه’ وضعیت اعلام چهار روز پیش پس از یک مورد مثبت از Coronavirus منفی شد و آزمون در 67 بيمار مشکوک به ترتيب منفی محدود کردن زمان تعداد مثبت و مورد تأیید در دولت به, دولت, وزیر بهداشت KK Shailaja گفت: در روز جمعه.

دولت تا به حال فشار دادن دکمه اضطراری دوشنبه گذشته پس از یک سوم چین-بازگشت دانشجوی پزشکی آزمایش مثبت برای Coronavirus در کسرگد شمالی کرالا. دولت انجام شده یک درایو برای جلوگیری از عفونت ثانویه از جمله یک کمپین آگاهی در سطح توده مردم.

“ما تا به حال جدا افرادی که در تماس مستقیم با افراد تحت تاثیر قرار. تمام آزمایشات منفی بود تا کنون. در دو روز گذشته 67 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند. علاوه بر این دومین بیمار تحت درمان در Alappuzha منفی است در حال حاضر. اما او منتشر خواهد شد تنها پس از 28 روز’ انزوا” وزیر گفت:, و اضافه کرد که این زمان بود رسیده به پایین گارد نشده است.

این دو باقی مانده موارد مثبت نیز پاسخ خوبی به درمان و وزیر ابراز امیدواری کرد که می خواهد از خود مثبت وضعیت به زودی.

“ما واقعا برطرف شده است. به نظر می رسد کار سخت ما واقعا پرداخت می شود. اما از آن است که زمان برای استراحت. ما را حفظ خواهد کرد بیشترین شب زنده داری. من با تشکر از همه کمک به تحقق بخشیدن به این” وزیر گفت: در تمجید از کادر پزشکی, سیاسی, رهبری و دیگران.

با بلند کردن اجسام از فاجعه تگ محدودیت های خاصی قرار داده شده در گشت و گذار و مجالس خواهد شد.

“ما شده اند از نزدیک نظارت بر وضعیت در دو روز گذشته. همه چیز بهبود یافته است و بنابراین ما تصمیم به برداشت فاجعه” Shailaja گفت: قبل از اضافه کردن که اورژانس پزشکی اعلام شد به عنوان یک اقدام احتیاطی.

پس از اعلام یک “فاجعه” break-out دولت باز کرده بود بیشتر جداسازی بخش و شروع به آموزش پزشکان و پیراپزشکی کارکنان برای پاسخگویی اضطراری است.

هر چند سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند 14 روز و انزوا و دولت مطرح شده است و آن را به 28 روز به علف هرز از هر گونه امکان اواخر گل از عفونت است. در معرض ویروس Nipah دو سال پیش دولت با استفاده از تجربه خود را به طور موثر برای کنترل این ویروس گفت: مقامات بهداشتی.

آنها که حفظ Nipah شد خطرناک تر از Coronavirus. بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان را مورد تحسین قرار گرفته دولت آمادگی و پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de