در راه به mandis کشاورزان بپرسید که چرا قیمت سوخت هنوز هم بسیار بالا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط انجو Agnihotri Chaba | Jalandhar | منتشر شده در تاریخ: مارس 18 سال 2020 6:21:36 am

coronavirus, india lockdown, punjab wheat production, punjab farmers, punjab farm sector, punjab deisel pump dealers, punjab petrol pump dealers, punjab fuel price, indian express news قبلا کشاورزان استفاده می شود برای دریافت نفت در فصل برداشت در یک اعتبار بر اساس, اما این بار پمپ بنزین در حال حاضر همان. (بازنمودی عکس)

با مصرف سوخت رفته پایین 80 درصد در ماه آوریل در دولت مزرعه بخش تنها امید برای بنزین و دیزل پمپ های نمایندگی مجاز و فروش در پنجاب که در آن گندم برداشت آغاز شد چهارشنبه. اما کشاورزان ناراضی هستند و می پرسید چرا شده است وجود دارد فقط یک شیب جزئی در قیمت بنزین و دیزل حتی به عنوان نرخ نفت خام به بیش از یک سوم در بازار بین المللی است.

حتی پمپ بنزین نمایندگی باید گفت که در نور شدید کاهش قیمت نفت خام در سطح بین المللی نرخ سوخت باید رفته اند بیش از نیمی از. آنها ادعا کرد که این مرکز با بهره گیری از شرکت های نفتی در هزینه های کشاورزان و دیگر به طور کلی مصرف کنندگان است.

در روز پنج شنبه نرخ بنزین و دیزل در Jalandhar شد Rs 61.37 در هر لیتر و Rs 69.65 در هر لیتر بود در حالی که این میزان در ژانویه 20 روپیه بود 75.80 در هر لیتر و Rs 67.97 در هر لیتر برای بنزین و دیزل بود.

نرخ نفت خام در بازارهای بین المللی شد 68 دلار در هر بشکه در تاریخ 20 ژانویه که می آیند به 20 دلار در هر بشکه در حال حاضر حدود 71 درصد افت. نرخ بنزین و دیزل پایین آمده اند با 8 درصد و 10 درصد به ترتيب در همان دوره است.

Paramjit سینگ Sooch یک مترقی کشاورزان و مزرعه کارشناس گفت که در جریان کامل قفل شده است و تنها بخش کشاورزی است که مصرف سوخت.

“زمانی که نرخ نفت خام به شدت در سطح بین المللی به همین دلیل است که دولت در حال شارژ است چنین نرخ بالایی از مصرف کنندگان به ویژه کشاورزان که در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت گنده هزینه های ورودی” گفت: Sooch.

“دولت فریب دادن جامعه مزرعه و باید توضیح دهد که چرا نرخ بنزین/دیزل آنقدر بالا است. فصل برداشت در جریان است که در آن ترکیب هرفسترس تراکتور-trollies کامیون خواهد بود پیمودن روزانه برای برداشت و حمل محصول گندم گفت:” Bhartiya Kisan اتحادیه (BKU) Dakuanda دبیر Jagmohan Singh اضافه کرد که دولت باید این موضوع به طور جدی با این مرکز و انجام دور با مالیات بر سوخت تا کشاورزان می توانید برخی از کمک.

قبلا کشاورزان استفاده می شود برای دریافت نفت در فصل برداشت در یک اعتبار بر اساس, اما این بار پمپ بنزین در حال حاضر همان. “ما تقاضا تومان 2000 تا 3000 در هر هکتار از دولت برای هزینه های متفرقه با توجه به مستند” گفت: Jagmohan.

او در ادامه گفت که به نفع شرکت های نفتی از مرکز است نه اقدام در حالی که کشاورزان مجبور به تحمل سنگین هزینه های سوخت. حتی ترکیب برداشت متوسط در حدود 3 کیلومتر در هر لیتر دیزل و جدای از این 25,000 تراکتور نصب شده کلش درو که باعث می شود علوفه از کاه و کلش گندم و lakhs از تراکتور trollies و نزدیک به 70,000 کامیون را لا به حمل و نقل گندم از میدان به mandis و mandis به godowns به ترتیب اضافه شده Jagmohan.

در برداشت فصل 17,500 ترکیب هرفسترس کار در پنجاب.

Gurmeet مونتی Sehgal, سخنگوی پمپ بنزین نمایندگی انجمن پنجاب گفت: “بدون شک وجود دارد که با آغاز برداشت سوخت فروش در پنجاب خواهد شد تا منیفولد اما از آن است که به اندازه کافی برای حفظ این پمپ بنزین به دلیل کشاورزی بخش فروش تنها 30 درصد از کل حجم سالانه است.” او اعتراف کرد که با کاهش نرخ در بازار بین المللی آن رفته اند بیشتر از نیمی از قیمت فعلی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>