در جدول: نقل و انتقالات پول نقد برای unorganised کارگران 7 کیلوگرم یارانه دانه در هر فرد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: انس اقتصادی اداره | دهلی نو | به روز شده: مارس 26 سال 2020 6:08:36 am

On table: Cash transfers for unorganised workers, 7 kg subsidised grain per person دولت در حال تهیه یک بسته اقتصادی گسترده خطوط که به احتمال زیاد شامل هدفمند و انتقال پولی به unorganised بخش کارگران است. (بازنمودی تصویر)

دولت در حال تهیه یک بسته اقتصادی گسترده خطوط که به احتمال زیاد شامل هدفمند و انتقال پولی به unorganised کارگران بخش به خصوص دستمزد روزانه کارگران دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای شرکت های کوچک و متوسط و تسهیلات در بانکداری مشخصاتش هنجارهای برای کمک به شرکت های جزر و مد بیش از سراسر کشور مستند است که باعث اختلال قابل توجهی در سراسر اقتصاد است.

در حالی که دولت ممکن است با استفاده از پول در دسترس با برخی از کار رفاه بودجه محدود مالی فضایی خواهد بود بزرگترین محدودیت. مرکز ممکن است به قرض گرفتن بیشتر به صندوق امداد بسته است که انتظار می رود به بعد اعلام می شود در این هفته گفت: مقامات ارشد.

بخوانید | بدون حمل و نقل و هیچ پول مهاجران را در راه طولانی خانه

“اقدامات برای MSMEs, پول نقد, نقل و انتقالات برای دستمزد روزانه کارگران و نقدینگی تزریق کلیدی تمرکز بر مناطق برای برنامه ریزی اقتصادی بسته” یک وزارت مالیه رسمی گفت.

به گفته منابع این طرح در حال نهایی شدن در مشاوره با بانک مرکزی هند نیز شامل آرامش دارایی غیر نمایشی طبقه بندی هنجارهای توسط یکی دیگر از 30-60 روز از زمان 90 روز. این را شرکت های فضایی به جزر و مد بیش از مشکلات جریان نقدی ناشی از اختلال در کسب و کار بدون برچسب گذاشته شده توسط عنوان NPA حساب.

همچنین به عنوان خوانده شده | انتقال پول و مواد غذایی و کمک های اولیه: متحده اعلام طرح به صورت روزانه wagers, فروشندگان

نقل و انتقالات پول نقد از طریق مستقیم به نفع انتقال در نظر گرفته شده برای ثبت نام unorganised کارگران و حداقل روزی سطح انتقال برای کسانی که در خارج از امنیت اجتماعی net. همانطور که در مورد کارگران ساختمانی این مرکز می تواند موضوع مشاوره به دولت ها به پرداخت وجوه مربوطه کار و رفاه تخته برای کسانی که در unorganised بخش مانند beedi, معدن, cine کارگران است. دولت در حال حاضر DBT طرح های تحت کار و رفاه بودجه برای beedi, cine و معدن کارگران ارائه کمک های مالی برای آموزش و پرورش و بهداشت و درمان امکانات.

روز سه شنبه در اولین گام برای unorganised کارگران بخش های این مرکز تا به حال خواسته متحده به تدبیر طرح برای استفاده از 52,000 تومان کرور روپیه از unutilised فرایند جمع آوری شده در زیر ساختمان و ساخت و ساز دیگر کارگران رفاه فرایند (BOCW) عمل می کنند و انتقال این وجوه به حساب های بانکی کارگران ساختمانی از طریق مستقیم به نفع انتقال (DBT) مسیر.

“کسانی که در خارج از ambit از ثبت نام احتمالا می تواند خواسته می شود برای ثبت نام و یا یک پایه معاش سطح می تواند ارائه شده توسط دولت تا سپس گفت:” یک مقام رسمی.

هنگامی که تماس یک وزیر در وزارت مالیه گفت که او نمی تواند به اشتراک گذاری جزئیات این بسته به آن است که کار می کرد. یکی دیگر از مقام دولتی گفت: RBI ممکن است برای عضویت در این اوراق قرضه صادر شده توسط این مرکز برای حمایت از طرح بودجه.

دولت را مجبور به اعتصاب تعادل ظریف به عنوان هر گونه امداد رسانی بسته خواهد شد بودجه نیاز دارد و آن را در حال حاضر با استفاده از 0.5 درصد اضافی مالی کسری فضای در دسترس در زیر مسئولیت مالی و مدیریت بودجه (FRBM) عمل می کنند.

“یک محرک حتی 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی می تواند هزینه حدود Rs 2 لاخ کرور و پس از مالیات و درآمدهای غیر مالیاتی مجموعه خواهد بود و حتی در زیر اصلاح شده برآورد می توان انتظار جهش قابل توجهی در کسری مالی سطح” گفت: یک مشاور اقتصادی دولت که نمی خواهید به توان نام برد.

در جلسه کابینه در روز چهارشنبه اتحادیه وزیر اطلاعات و پخش Prakash Javadekar گفت که “همه کارکنان از دولت مرکزی دریافت حقوق خود از جمله حتی قراردادی کار”.

“در بخش خصوصی و همچنین همه کارکنان و کسانی که به ارائه خدمات خواسته شده است به ارائه حقوق و حداقل دستمزد. ما باید یک واکنش بسیار خوب است که,” او گفت:.

برخی از ایالت ها مانند Bihar, Tamil Nadu, Uttar Pradesh و دهلی نو اعلام کرد در حال حاضر رایگان جیره غذایی برای فقرا است. برای بقیه unorganised بخش کارشناسان گفت: دولت همچنین ممکن است نیاز به نگاه در گسترش پوشش از سیستم توزیع شامل سبزیجات به غیر از foodgrains و یارانه برای MSMEs ممکن است اخراج.

“برای سازماندهی بخش دولت در حال حاضر صادر شده مشاوره برای پرداخت برگ و هیچ کار و یا کاهش دستمزد. برای unorganised بخش دولت می تواند با در نظر گرفتن موقت مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات همراه با دستمزد و اخراج یارانه ها به ویژه برای MSMEs. وام در نرخ پایین تر می توان به چنین MSMEs برای پوشش هزینه دستمزد. همچنین دولت می تواند در اجرای MGNREGS بیشتر به طور موثر به خصوص برای کارگران که در حال مهاجرت به زادگاه خود گفت:” K R Shyam Sundar کار اقتصاددان و استاد مدیریت منابع انسانی در XLRI. او گفت: حمایت اجتماعی می تواند بسیار مهم نه تنها در مستند فاز بلکه بعد زمانی که صنایع نیاز به احیای.

وزارت دارایی و بانک مرکزی هند نیست پاسخ به نمایش داده شد و به دنبال جزئیات این بسته اقتصادی.

روز سه شنبه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفته بود که دولت را معرفی گسترده تر بسته محرک اقتصادی “دیر یا زود”. او اعلام کرده بود یک سری از مقررات و انطباق مربوط به تسهیلات برای مالیات دهندگان MSMEs شرکت مدیران و مشتریان بانک است.

دولت نیز برنامه ریزی برای تعلیق نیایش از عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) “را برای یک دوره شش ماه تا که به جلوگیری از شرکت های بزرگ از مجبور شدن به عجز از پرداخت دیون دادرسی در چنین force majeure باعث می شود به طور پیش فرض.”

صنعت حمل و نقل هوایی است که دچار یک ضربه بزرگ است به احتمال زیاد برای گرفتن آرامش در پرداخت حق قانونی از جمله مالیات است. دولت قصد دارد به آن اجازه می دهد به پرداخت تلوتلو خوران بدون هر گونه مجازات و یا علاقه به.
Javadekar گفت: دولت مرکزی و دولت در تمام سطوح در حال انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به مردم. “آمریکا و دولت مرکزی جدا نیست آنها با هم هستند. و چند دولت به رهبری, از جلو با برخی از طرح ها مانند رایگان foodgrain و غیره که خوش است,” او گفت:.

او مطمئن است که “فقیر را دریافت اقلام ضروری و خدمات” و افزود که “فقیر که کارگران قراردادی و یا روزانه شرط وجود دارد سیستم به آنها ارزان و رایگان foodgrains در ایالات متحده”.

او گفت: این مرکز ارائه خواهد شد 80 کرور مردم با 7 کیلوگرم جیره در هر فرد. او گفت: گندم است که هزینه های 27 تومان به ازای هر کیلوگرم خواهد بود ارائه شده در Rs 2 به ازای هر کیلوگرم; و برنج است که هزینه های Rs 37 در هر کیلو در Rs 3 در هر کیلوگرم است. او گفت: این مرکز در ارائه متحده سه ماه از منابع در پیشبرد تحت این طرح است.

اتحادیه وزیر مواد شیمیایی و کود D V Sadananda Gowda نیز توییتی در مورد این طرح گفت: “کل مبلغ تومان 1 لاخ 80 هزار کرور روپیه است که صرف برای علت… مقدار داده خواهد شد و در پیش به آمریکا برای 3 ماه آینده”.

بر کارگران مهاجر در تلاش برای بازگشت صفحه اصلی Javadekar گفت: دولت مشاوره “است که برای ماندن هر کجا که شما هستند برای 21 روز, چرا که اگر شما برگردید چه اتفاقی خواهد افتاد” در روستاها نیز می تواند یک موضوع است.

در گزارش که تحویل اقلام ضروری متوقف شده است در سراسر کشور گفت: این ممکن است اتفاق می افتد در برخی از مناطق تنها. او نشان داد که برخی از این مسائل اولیه حل شود.

Javadekar تصریح کرد که مردم نباید با توسل به وحشت خرید همه اقلام ضروری در دسترس خواهد بود. “این یک زمان بحران هر کس نیاز دارد به حمایت از یکدیگر. همچنین افرادی که نیاز به رفتن نیست و خرید به صورت فله در وحشت. این مغازه ها باز باقی خواهد ماند تمام 21 روز و تمام موارد ضروری در دسترس خواهد بود,” او گفت:.

او گفت: مغازه های فروش اقلام ضروری مانند شیر و داروها و سبزیجات, مواد غذایی, جیره, گوشت حیوانات علوفه را نمی توان تعطیل. اما او هشدار داد که مردم “باید به دنبال نظم و انضباط و حفظ فاصله اجتماعی ما و جمعیت مغازه ها پس از آن شکست کل هدف”.

گفت که این وضعیت مورد بحث قرار گرفت در جلسه هیئت دولت Javadekar گفت: “این کشور واکنش نیز در نظر گرفته شود و سازنده در نظر گرفته شد با توجه به دولت مرکزی دولت و دولت های منطقه با هم به حرکت رو به جلو در هماهنگی برای شکست دادن این مشکل”.

او گفت: “تمام این مراحل گرفته شده است به طوری که وضعیت در هند نمی شود مشابه این وضعیت در سراسر جهان”.

Javadekar گفت: دولت در حال کار در پشت سر هم با مرکز و آنها باید در درجه اول اجرای مستند. “این چیزی است که تعاونی فدرالیسم است,” او گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده خواسته شده است برای شروع به کمک در هر منطقه و اتحادیه وزارت امور را نیز شروع یک خط تلفن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>