میشل لی است که به خوبی در راه خود را به واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو. آماده سازی خود را شامل خواهد شد و نه فقط کسانی که مجازات ساعت در دادگاه بلکه شدید جلسات طوفان مغزی خاموش کردن آن—به ترتیب بیش از $150,000 او نیاز به صندوق خودش همراه با یک سفر مربی و phsyio برای این مهم در سال است. با وجود چالش های Li جهان شماره 10 پشت خودش را به نفع کانادا اولین مدال المپیک در بدمینتون.

Li پدر و مادر به کانادا نقل مکان از هنگ کنگ زمانی که او جوان بود. هنگامی که او تصمیم گرفت تا در بدمینتون, او تا به حال برای تامین مالی هزینه های خود را—درست مثل هر حرفه ای در یک ورزش جهانی. تنها تفاوت این است که بدمینتون هنوز هم نمی به اندازه کافی پول برای یک بازیکن مثل لی برای حفظ حرفه خود را.

آسیایی بازیکنان مدیریت با حمایت از دولت ملی و فدراسیون و حمایت های مالی آنها به دلیل محبوبیت این ورزش در منطقه به آنها کمک کند به دست آوردن یک زندگی.

آن را به خوبی شناخته شده است که در آسیا درایوهای بدمینتون اقتصاد اما در خارج از آن اگر یک بازیکن ندارد صدا پشتوانه مالی آن را یک مبارزه است. بدمینتون فدراسیون جهانی بازسازی این مدار بین المللی با افزایش پول جایزه, اما آن است که هنوز به اندازه کافی برای حتی یک بالا 10 بازیکن مانند Li برای ایجاد یک زندگی.

“هیچ راهی وجود ندارد که من را تا کنون به عنوان مقدار پول به عنوان کسی مثل می گویند PV Sindhu یا کسی از آسیا است. ما می توانیم همان نتایج ، این به دلیل علاقه من است که من در حفظ و رفتن و من به نوعی آن را به کار. این به این دلیل است که کانادایی ها دلسرد را حرفه ای بدمینتون از آنجا که آنها نمی پول” لی می گوید.

“من باید به مدیریت همه چیز را در خود من—بلیط پرواز هتل ها, حقوق و دستمزد مربی و فیزیولوژیکی و سفر خود را. یک سال از هزینه بیش از 150.000 دلار برای سه نفر در حال حاضر. من حدس می زنم آن را مانند بازیکنان تنیس است. این درست است که آنها را 100 برابر بیشتر از آنچه که ما انجام دهد. برای من همه چیز از جیب من پول جایزه. وجود دارد خیلی بیشتر نگرانی و استرس است که با آن می آید.”

28 سال است Yonex به مراقبت از تجهیزات و پوشاک علاوه بر این برخی از مشوق اما آن را هرگز به اندازه کافی. رفتن عمیق تر به منظور جلب بیشتر به معنی پول جایزه به سوخت رویای خود را. در واقع او هرگز قادر به برنامه ریزی برنامه خود را برای بیش از دو ماه است.

“من قصد دارم یک یا دو ماه جلوتر اما این واقعا بستگی دارد در نتیجه از آنجا که مقدار زیادی از درآمد من از من پول جایزه بنابراین اگر من و سپس من می تواند گزاف گویی کردن. من همیشه به دنبال حامیان مالی تلاش کردن چیزهای مختلف” او می گوید.

اما برای اولین بار در زندگی حرفه ای او آماده است برای یک قمار است. در پی بازی های المپیک, او تصمیم گرفته است برای برنامه ریزی برنامه خود را در پیشبرد. سال گذشته او را لمس حرفه ای-رتبه بندی بالا از هیچ 8 در ماه نوامبر پس از برنده ماکائو و ساخت آن را به نیمه نهایی در چین باز کره و ژاپن باز که او را شکست داد تای تزو یانگ.

حضور مربی و فیزیولوژیکی در طرف دادگاه برای بخش عمده ای از سال کار کرد. “اگر من می خواهم به بازی و رقابت در برابر بازیکنان من باید برای حفظ سطح و شدت در هر مسابقه.

“من نیاز به بازیابی و پس از هر بازی. من می توانید بازی یک بازی واقعا خوب است اما اگر من نمی تواند بهبود می یابند و یا اگر در وسط بازی وجود دارد این است که هیچ کس پشت من برای کمک به من در یک نقطه ضعف از همان ابتدا. همه بازیکنان باید یک مربی و physio.”

این یک سرمایه گذاری بزرگ است اما او مایل است به نیش گلوله. “این یک ضربه و یا از دست, اما در همان زمان من می دانم که من شروع خواهد شد در همان سطح است.”

“من هنوز در حال کار بر روی بودجه بدیهی است که بازی در لیگ برتر بدمینتون لیگ کمک می کند.”

PBL باید سهولت او بار مالی کمی او خریداری شده توسط شمال شرقی رزمندگان ~ 20 lakh در این فصل است.

لی است که در اوج زندگی حرفه ای او. در سال 2014 او در کانادا اولین زنان مجرد مدال طلا در بازی های کشورهای مشترک المنافع—او را شکست داد PV Sindhu در نیمه نهایی—اما حرفه ای او هرگز در زمان خاموش. او مجروح شد در این منجر به المپیک ریو و تا به حال دو عمل جراحی مفصل ران و زانو. او از این مدار برای یک سال کامل در سال 2017.

“این سخت بود. من در تلاش برای کشف کردن اگر من حتی می خواستم برای ادامه,” او می گوید.

“من می خواستم به سعی کنید دوباره از آنجا که من احساس من تا به حال به سطح من می خواستم به. من فکر کردم من می تواند انجام دهد بهتر است. این نوع از احساس انگیزه من برای رفتن نگه دارید.”

بازگشت به مدار خطر ناک بود. او با استخدام یک مربی برای اولین بار, اما نگه داشته و از دست دادن در اولین دور است. آن را دشوار است به نگه داشتن رفتن برای شش ماه آینده.

“این اولین سال من استخدام کرده بود من شریک مبارزه به عنوان مربی. من به یاد داشته باشید من برای رفتن به خانه به مدت شش ماه به خاطر من نیاز به صرفه جویی در پول برای پرداخت هزینه های اضافی فرد,” او می گوید.

پس Li تصمیم به پایه خودش در آسیا (تایوان), آموزش و بازی در مسابقات. “سه ماه خوب شد اما بعد از سوم آن واقعا سخت است. من دور از خانه. من از آن لذت ببرید و آن را عامل مهمی در شرایط چگونه من انجام شده است.”

بازگشت به کانادا او برخی از روح جستجو. “طرز فکر بسیار مهم است. من متوجه شدم که من واقعا نمی بازی را به نفع خود و یا از دست دادن آن کمک می کند تا بسیاری. من انجام بهترین زمانی که من آزاد تر و آرام است.”

او نگرانی های مالی هنوز هم ابر ذهن اما او یاد گرفته است به مقابله با آن بهتر است. “زمانی که من در دادگاه من سعی می کنم فراموش کرده ام و پس از من می آیند, آن, من, مانند, ‘ok من به آن فکر می کنم دوباره.”

Li حمایت از خانواده اما تنها فقط. “گاهی اوقات آنها واقعا نمی دانند اما آنها نوع به من اجازه انجام خود من همه چیز و من فکر می کنم که راه خود را از حمایت از من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de