روشن یا خاموش؟: که گفت: آنچه بیش از وضعیت 2020 توکیو المپیک

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به عنوان کشنده coronavirus گسترش در سراسر جهان شک و تردید رشد بیش از اینکه 2020 المپیک بازی ها, بازی مجموعه ای برای توکیو از تاریخ 24 ژوئیه تا اوت 9 پیش خواهد رفت.

AFP ورزش به نظر می رسد که گفت: آنچه به عنوان بحث می شود حتی بیشتر گرم می شود: “البته ما با توجه به حالات مختلف اما ما بر خلاف بسیاری دیگر از سازمان های ورزشی و یا لیگ های حرفه ای در که ما چهار و نیم ماه دور از بازی.” — کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ در روز جمعه.

“هیچ راه حل ایده آل خواهد بود در این وضعیت این است که چرا ما در حال شمارش در مسئولیت و همبستگی ورزشکاران است.” — سخنگوی کمیته بین المللی المپیک روز شنبه”هر چیزی امکان پذیر است در حال حاضر.” — جهانی دو و میدانی رئیس سباستین کو وقتی پرسید که آیا این بازی می تواند به تعویق افتاد تا سپتامبر یا اکتبر.

“با احترام درخواست…که ما در المپیک و پارالمپیک, کمیته حمایت از به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو 2020 با یک سال 2021.” — ایالات متحده آمریکا شنا مدیر اجرایی تیم Hinchey”این (تعویق) نه تنها بهترین از عملکرد بیانیه برای ورزشکاران بلکه برای آنچه که این ورزشکاران در حال رفتن را از طریق در حال حاضر از نظر سلامت روان خود را.” — باب بومن مربی که هدایت بزرگ شنا مایکل فلپس به 28 مدال المپیک — 23 از آنها طلا است.

“کمیته بین المللی المپیک می خواهد ما را به خطر می اندازند سلامت ما خانواده سلامت و بهداشت عمومی به آموزش در هر روز ؟ شما با قرار دادن ما در معرض خطر در حال حاضر امروز در 4 ماه.” — یونان المپیک پرش با نیزه قهرمان کاترینا Stefanidi.

“من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت است.” — هیلی Wickenheiser کانادایی عضو کمیته بین المللی المپیک و چهار بار المپیک هاکی روی یخ مدال طلا.

“ما مجبور به اتخاذ یک تصمیم. ما بازی ها در هفته آینده یا دو هفته از هم اکنون. آنها چهار سال از هم اکنون. بنابراین ما در حال تهیه کمیته بین المللی المپیک این فرصت را به جمع آوری اطلاعات و مشاوره.” — ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته (USOPC) رئیس سوزان لیون.

“شروع به احساس کمی نگران در مورد چگونگی بازی های المپیک در حال درمان در احترام به ورزشکاران است. ما نگه داشتن گفته بودن که بازی های المپیک اتفاق می افتد. شروع به درک این مطلب مهم است که این بازی در رفتن از ورزشکاران آماده شود و یا ذهنی سالم است.” — ما قهرمان جهان شمشیرباز مسابقه Imboden در توییتر.

“آن را باید به تعویق افتاد در وضعیت کنونی که در آن ورزشکاران خوبی آماده نیست.” — ژاپنی, کمیته ملی المپیک عضو هیئت اجرایی Kaori یاماگوچی سابق المپیک judoka.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>