به روز شده: فوریه 16 سال 2020 5:38:15 am

Imran Pratapgarhi, Imran Pratapgarhi notice, up poet gets 1 crore notice, up poet gets notice, up police, caa protests عمران Pratapgarhi

بیش از دو ماه گذشته شاعر عمران Pratapgarhi است به سفر تقریبا یک صد شهرستانها به صحبت می کنند در برابر کا و NRC. جمعیت اعم از صدها تا هزاران عمران قطاری مخاطبان با ترکیب اجتماعی پیام با شعر و طنز.

وی از سوی مامورین که تا دولت در یک “جادوگر هانت” برای بازیابی Rs 1.04 کرور از او برای نظم و قانون هزینه های طول anti-کا تظاهرات عمران گفت که دولت به پوزه تظاهرات در همه اشکال.

متولد در Pratapgarh در شرق, Uttar Pradesh, عمران مطالعه Hindi ادبیات در دانشگاه اللهآباد (هند). علاقه مند به شعر از دوران کودکی با 32 ساله شروع به نوشتن ‘مقالات آموزشی’ و ‘نظم’ حرفه ای 12 سال پیش. ابتدا با شرکت در mushayras و شعر تجمعات عمران به زودی انباشته زیادی زیر در رسانه های اجتماعی.

در سال 2016 به او اهدا شد یاش Bharati جایزه سپس Samajwadi حزب دولت در برای نمونه سهم در زمینه شعر است. یک تلاوت از محبوب خود نظم ‘مدرسه’ انباشته شده است بیش از نیم میلیون بازدید یوتیوب و همچنان برای جلب جمعیت در اجرای زنده.

آن را در اطراف همان زمان که عمران ملاقات کنگره رهبر راهول گاندی و تصمیم برای ورود به سیاست فعال.

“در تمام سال من از نوشتن شعر من همیشه اظهار نظر در مسائل اجتماعی و چیزهایی که تاثیر ما. به زودی متوجه شدم که من نیاز به انجام کاری در مورد آن دسته از مسائل که یک روش ملموس (برای دستیابی به آن) بود که با ورود به سیاست است. من ایدئولوژی با طنین انداز است که کنگره — حزب احترام من نظرات و هنر” او گفت:.

عمران رقابت 2019 Lok سبها انتخابات از مرادآباد در کنگره بلیط از دست داده و به Samajwadi حزب S T حسن با اختلاف بیش از 5 لاخ رای.

هر سال عمران سازماندهی آگاهان-e-Jamuriyat هنر و شعر رویداد به معنای جشن دموکراسی هند است.

او لغو آن در این سال است. “با توجه به فضای حاکم در کشور با توجه به NRC و کا وجود نداشت و خوی برای جشن. این زمان به مبارزه برای حقوق ما,” او گفت:.

در مورد خاص اعتراض در مرادآباد, عمران نگهداری می شود که سفر او به این نتیجه رسیدند مسالمت آمیز و این که او بود آگاه دولت صادر کرده است چنین سفارش قبل از آن است. “من تا به حال شده است در تماس با این اداره روز قبل از اعتراض. من از آنها خواسته شده بود بازدید و از من پیروی. در فوریه 7, من بازدید و صحبت (در محل) — همه چیز در صلح آمیز بود. در واقع آنها (دولت) تشکر من برای آن است. من فقط در تعجبم که در سطح هدف قرار دادن” او گفت:.

“سوال در مورد هویت در حال حاضر. وجود دارد بدون نیاز به ترس از قانون اساسی به ما داده است حق اعتراض. ما در مبارزه علیه دولت و دولت های محلی. فراموش نکنید انتخاب کنید تا سنگ. آنها اسلحه اما ما قانون اساسی” او گفت که در آدرس خود را به معترضان در Eidgah پس از نماز جمعه در 7 فوریه.

مصمم شده توسط دولت را تصمیم, عمران شرکت با حل و فصل خود را به سفر در سراسر کشور و مردم را آگاه در مورد خطرات جدید قانون تابعیت. “Ab baat ghar bachane ki hai (از آن است که در حال حاضر یک موضوع صرفه جویی در خانه ما),” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de