در فوریه 26, سوم, پرواز سر به کروناویروس-آمار ووهان به تخلیه سرخپوستان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sowmiya Ashok | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 25 سال 2020 4:58:58 am

مسافران در حال غربالگری برای Coronavirus در فرودگاه در هند. (عکس)

در حالی که هند به احتمال زیاد به ارسال یک هواپیمای نظامی حامل اقلام امدادی به ووهان زمین صفر از coronavirus (COVID-19) شیوع در فوریه 26, میان گروهی از سرخپوستان در حال انتظار برای تخلیه یک تاجر هندی را به همسر و پسر. “من سوار بیش از شنژن که در آن من باید صادرات کسب و کار برای دیدار با همسر و خانواده در هوبئی به مدت شش روز اما من در مستند” او گفت: هند اکسپرس از طریق WeChat.

“ما نمی تواند تخلیه شود در دور اول پس از من هنوز در انتظار همسر و پسر من که نگه OCI کارت به واجد شرایط برای سفر” تاجر که نمیخواستند نام برد و گفت:.

بخوانید | Coronavirus: هند می گوید پکن است ‘عمدا به تأخیر انداختن’ nod برای IAF پرواز چین را انکار می کند

نزدیک به 100 سرخپوستان در شارژ پس از 20 فوریه به تخلیه خارج از استان هوبی هر چند بسیاری در میان آنها دانش آموزان سوم تخلیه شده سرخپوستان که کار در این استان و تصمیم به ماندن پشت مطمئن نیستید که محل کار خود را دوباره باز خواهد شد.

“در حالی که ترم بهار به تعویق افتاد برای دانش آموزان, بسیاری از ما تا به حال به صبر کردن برای ما کار واحد برای روشن شدن ما برای سفر. در آخرین تخلیه محدودیت زمانی کوتاه تر بود برای دریافت مجوز گفت:” یک هندی ملی از اوتار پرادش که با این نسخهها کار در یک شرکت واکسن.

یک اتحادیه و وزارت بهداشت در بیانیه ای روز دوشنبه گفت: “به عنوان مطلع در وزارت امور خارجی خروج از نیروی هوایی پرواز به ووهان است که برنامه ریزی شده برای مارس 26 و آسمان خواهد رسید در فوریه 27.” پیش از این مقامات هندی گفته بود که چین تا به حال تاخیر در ترخیص کالا از C-17 ارتش حمل و نقل هوایی.

در ضمن چین لغو یک اطلاعیه که روز شنبه قرنطینه ووهان خواهد بود کاسته است. چینی تلویزیون دولتی CGTN گزارش داد که ووهان مقامات خارج اعلام شده قبلا در این روز است که ساکنان غیر ترک می تواند اگر آنها نشان می دهد هیچ coronavirus علائم و هرگز در تماس با بیماران. آن گفت: این شهرستان ادامه خواهد داد و در تلاش های خود برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش به مناطق دیگر.

برای سرخپوستان که باید صرف بیش از یک ماه در مستند دلهره بیش از تاخیر در تخلیه تلاش وادار سفارت هند در پکن به درخواست آنها را به خودداری از انتشار اطلاعات نظری. “ما متوجه است که برخی از شما در حال گرفتن نگران با توجه به تاخیر می اندازد. اما ما می خواهیم شما را به آرامش و توسل به انتشار اطلاعات نظری است که ممکن است منجر به سردرگمی و وحشت حتی در گروه” سفارت گفت: در WeChat ایجاد شده برای این دور بعد از تخلیه.

بیشتر برخی از سرخپوستان که صحبت کرد و به بیان صحبت از افزایش قیمت مواد غذایی و برخی از جامعه دروازه قفل شده پایین. این در طول هفته محدود مکرر دسترسی به سوپر مارکت. یک دانشجوی پزشکی از چین سه دره دانشگاه که نمی تواند در طول سفر دور اول تخلیه پس از او تا به حال آبله مرغان گفت: “من دانشگاه, آغاز کرده است, دوره های آنلاین, اما برخی از برنامه های چینی ممکن است کار نمی کند اگر شما دسترسی به آن را از هند…پس از هفته تحت مستند ما می خواهیم برخی از هوای تازه و می خواهم برای دیدن جهان خارج است.”

در ضمن با 28 کشور گزارش 17 کشته و بیش از 1750 مورد از این بیماری (در خارج از چین) این مرکز با صدور دستورالعمل جدید برای غربالگری مسافران از چهار کشور جهان است. در حال حاضر همراه با چین, هنگ کنگ, تایلند, سنگاپور, کره جنوبی, ژاپن, مسافران که از سفر به نپال و اندونزی ویتنام و مالزی نیز به نمایش در فرودگاه بین المللی.

در شورای تحقیقات پزشکی هند در مجموع 1461 نمونه از موارد مشکوک در سراسر کشور آزمایش شده است. این محرومیت کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند از تخلیه افراد در قرنطینه Manesar Army Camp و ITBP اردوگاه در دهلی نو است. تا کنون تنها سه وجود دارد مورد تأیید و هیچ مورد جدید که مثبت است برای COVID-19.

تا به امروز 50,091 مسافران شده اند به نمایش در بمبئی فرودگاه بین المللی. زمینه نظارت نیز به طور فعال در جریان تمام در سراسر کشور در جستجوی افراد از تاج-مناطق آسیب دیده. تا امروز 84 نمونه ارسال توسط دولت یافت شده است منفی طبق گزارش موسسه ملی ویروس شناسی, دولت, نظارت افسر Pradeep Awate گفت.

(با انس پونا)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>