در Delhi Police بردن روز آمیت شاه می گوید پلیس سزاوار احترام

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah یکشنبه گفت که کار پلیس برای حفظ آرامش و امنیت و بدون هر گونه تبعیض و زور سزاوار احترام است.

“کار پلیس را برای حفظ صلح و امنیت و بدون تبعیض بر اساس مذهب یا طبقات است. پلیس است و نه کسی دشمن. آن است که یک دوست و صلح کمک می کند و باید مورد احترام” شاه گفت: در 73 بالا بردن بعد از پلیس دهلی.

“من می خواهم به درخواست مردم است که هر زمان که شما بازدید از دهلی نو انجام بازدید از پلیس یادبود به پرداخت ادای احترام به 35000 پلیس jawans که زندگی خود را قربانی برای ملت ما,” او گفت:.

همچنین بخوانید: در Delhi Police بردن روز آمیت شاه می گوید پلیس سزاوار احترام

او همچنین گفت: آن را ناعادلانه تنها به انتقاد از پلیس و مردم باید درک کنند که چه کار مردان در خاکی مستلزم.

“نارندرا نخست وزیر گفته بود که ما باید درک کنند که پلیس برای امنیت ما است. است که چرا تنها به انتقاد از آن و یا هدف قرار دادن آن برای برخی از گسل است و نه عادلانه. ما همچنین باید درک ماهیت پلیس کار” شاه گفت. “ساعت مودی اخیر نظرات مثبت باید هر افسر پلیس از پلیس دهلی الهام گرفته است. ما همچنین باید به یاد داشته باشید که بیش از 35000 پلیس گذاشته اند جان خود را برای امنیت این کشور است.”

به عنوان اتحادیه خانه وزیر شاه مسئول پلیس دهلی.

“این است که یک ماده از غرور و افتخار است که پلیس دهلی آغاز شده توسط مرد آهن هند سردار پاتل خود را. من مطمئن هستم آن را هنوز هم فراهم می کند الهام بخش برای کل سازمان خود را,” او گفت:.

پلیس دهلی به تازگی به دو متضاد شرایطی در سرمایه های ملی. آن ciriticised برای یک سنگین دست پاسخ و استفاده بیش از حد از زور علیه دانش آموزان از جامع Millia دانشگاه اعتراض شهروندی اصلاح قانون در ماه دسامبر.

در ماه ژانویه از آن بود که متهم از اقدام فوری برای جلوگیری از یک حمله توسط یک گروه مسلح در جواهر لعل نهرو دانشجويان اعضای اتحادیه و معلمان در داخل محوطه دانشگاه. هیچ کس هنوز دستگیر شده در این مورد.

پلیس دهلی کمیسر Amulya Patnaik بود که به بازنشستگی در ژانویه 31 داده شد یک ماه تمدید توسط اتحادیه وزارت خانه پس از کمیسیون مستقل انتخابات به آن اشاره کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر