بودجه در روز, 21,000 تومان, یک قطعه ساخته شده در ووهان قرص برای تمام هاریانا قانونگذاران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | به روز شده: فوریه 29, 2020 4:31:14 pm

haryana budget, coronavirus scare, wuhan made tablets for mlas, mlas get tablets from wuhan, indian express هاریانا سانتی متر منهر لعل خطار ارائه بودجه به عنوان معاون خود Dushyant Chautala و خانه وزیر آنیل Vij خود را چک کنید, قرص در Chandigarh در روز جمعه. (اکسپرس عکس: Jasbir Malhi)

در ابتدا هاریانا را قانونگذاران بودند جمعه داده قرص در Vidhan Sabha قبل از دولت بودجه برای 2020-21 ارائه شد. قرص برگزار می شود کل سند برای MLAs به عنوان خوانده شده. Lenovo تبلت که 21,000 تومان هزینه یک قطعه تولید شده در چین در ووهان کانون شیوع کروناویروس.

کنگره MLA Arsalan Chaudhary مطرح شده و نگرانی از گسترش ویروس و گفت: “چرا خطر زندگی اعضای هاریانا Vidhan Sabha برای یک شیرین کاری تبلیغاتی از ارائه بودجه دیجیتالی? این قرص با توجه به امروز تولید شده در دسامبر 2019 در ووهان که کانون coronavirus. این ویروس برای اولین بار در گزارش ماه دسامبر 2019 — دقیقا در همان دوره زمانی که این قرص تولید شد بسته بندی شده و به هند فرستاده شده. آن است که فراتر از درک من چرا دولت فقط می تواند پیدا کردن ووهان تولید قرص به خصوص در این ویروس آسیب دیده ؟ آیا دولت زحمت اسکن اگر این قرص شد ویروس آسیب دیده یا نه ؟ من شکایت کرده و آن را به دبیر کل.”

قبل از خطار شروع سخنرانی, سخنران, Gian Chand گوپتا گفت: این برای اولین بار در هر نقطه از کشور که زبانه شد با توجه به قانون گذاران را به خواندن این بودجه به صورت دیجیتال. خطار, اما, ارائه بودجه 2020-21 در مجلس ایالتی خواندن 68-صفحه سند در هندی در, از مد افتاده, نسخه قابل چاپ.

در حالی که ووهان-قرص ساخته شده, ساخته شده به هاریانا خانه همسایه پنجاب وزیر Amarinder سینگ بود روز چهارشنبه گفت: دولت و مجلس که توزیع گوشی های هوشمند به جوانان در دولت — یکی از کنگره های نظرسنجی ها وعده داده بود با تاخیر به دلیل شیوع coronovirus در چین است.

هیچ نسخه انگلیسی بودجه جزوات

روزنامه نگاران از روزنامه انگلیسی ارائه نمی شد نسخه انگلیسی بودجه جزوات این زمان. مقامات دولت گفت: رسانه ها افراد که نسخه انگلیسی به چاپ نمی شد. بودجه جزوات چاپ شده تنها در Hindi توزیع شد, در مطبوعات, گالری Vidhan Sabha. برخی مقامات به شرط ناشناس ماندن گفت که قبل از آن یک سند بودجه مورد استفاده قرار گیرد برای اولین بار آماده شده به زبان انگلیسی و ترجمه به زبان هندی. آن را اختیار وزیر دارایی اگر او می خواست به جزئیات بودجه در زبان انگلیسی یا هندی. این سند برای اولین بار آماده در Hindi و نسخه ترجمه شده هرگز نمی تواند رسیدن به قطعیت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>