نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | منتشر شده در تاریخ: فوریه 12 سال 2020 2:17:22 am

gujarat riots 2002 convicts, Ode massacre, gujarat riots 2002 convicts bail, indian express news نوای قتل عام شد و یکی از نه وحشتناک ترین مورد از این پست-دهلا شورش بررسی توسط دیوان عالی کشور منصوب تحقیقات ویژه تیم. (فایل)

دو هفته پس از دیوان عالی کشور منتشر شد آنها در وثیقه 13 نفر که به اتهام نقش خود را در سال 2002 پس از دهلا ضد شورش مورد در گجرات رسیده اند ایندور و جبال پور که در آن آنها را مجبور به شرکت در اجتماعی یا خدمات اجتماعی یا معنوی فعالیت به عنوان دستور دادگاه تا زمانی که خود را به تجدید نظر در برابر محکومیت تصمیم گرفت.

در تاریخ 1 مارس سال 2002 23 نفر زنده سوزانده شدند در قصیده فتح گجرات آناند منطقه دو روز پس از دهلا قطار قتل عام.

قربانیان گرفته شده بود پناهگاه در سه طبقه ساختمان مسکونی برای فرار از اراذل و اوباش که با هدف قرار دادن مسلمان خانه. اوباش بسته درب از خارج از مجموعه ساختمان در آتش پرتاب کیسه پر از بنزین و نفت سفید است.

در سال 2012 دادگاه محکوم 23 نفر و تبرئه 23 دیگران است. یکی از 18 متهم محکوم به حبس ابد توسط دادگاه قبل از درگذشت خود را درخواست تجدید نظر تصمیم گرفته شد توسط گجرات دادگاه عالی. HC تبرئه سه و باقی مانده 14 محکومین نقل مکان کرد دادگاه عالی به چالش خود را ندارند.

در 28 ژانویه یک نیمکت از CJI S A Bobde و قضات B R Gavai و Surya کانت اعطا مشروط به قید وثیقه به 14 نفر و منع آنها از ورود به گجرات تا خود را به تجدید نظر در برابر اعتقاد بودند تصمیم گرفت.

در حالی که شش گفته شد به گزارش Palasia پلیس در ایندور در اولین روز از هر ماه دیگر خواسته شد به گزارش مدنی خطوط ایستگاه پلیس جبلپر و نه ترک مناطق بدون اجازه.

دادگاه گفت: فرجام باید در تعامل با هر برنامه معنوی یا فراموش اجتماعی/جامعه خدمات برای حداقل شش ساعت در هر هفته. آن خواسته عضو از Madhya Pradesh دولت قانونی سازمان خدمات برای تولید یک گواهی است که آنها به طور منظم مشغول اند.

ایندور منطقه کمک حقوقی افسر Subhash چودری گفت: هند اکسپرس که قدرت به آنها کمک خواهد کرد پیدا کردن اشتغال و مکانی برای زندگی و همچنین نهایی یک محل که در آن آنها می تواند درگیر معنوی یا جامعه کار می کنند.

چودری ملاقات مقامات از بیمارستان ایندور روز سه شنبه به بررسی امکان درگیر شدن محکومان در دولت بیمارستان غذاخوری.

او گفت: تلاش می شود ساخته شده برای تعامل با آنها را برای دادگاه موظف به فعالیت در کشش به مدت شش ساعت احتمالا در روز یکشنبه و اجازه دهید آنها را به کار برای کسب درآمد و امرار معاش در روزهای هفته.

اگر چه این محکومین موافقت کردند برای انجام هر کار اختصاص داده شده به آنها گفت: اقتدار است که آنها ترجیح می دهند, کشاورزی, چرا که تنها چیزی که آنها می دانند و آن را اجازه می دهد آنها را به کار با هم. آنها در کشاورزی مشغول هر زمان که آنها در آزادی مشروط.

محکومین را به صرف در مواد غذایی خود را و اقامت و اعضای خانواده خود می آیند و دیدار با آنها را در ایندور. “با توجه به این مورد پس زمینه آنها را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای پیدا کردن امرار معاش و محل زندگی خود را به” چودری گفت.

هفت دیگر محکومین تبدیل شده تا در عمران خطوط ایستگاه پلیس در روز دوشنبه. یک مقام پلیس گفت: آنها شده اند جایگزین در Jain سازمان تا زمانی که آنها پیدا کردن یک مکان به مکان زندگی می کنند. یک مقام رسمی در منطقه کمک حقوقی سازمان گفت: مجرم خواهد بود که در انواع فعالیت های خود را بسته به ظرفیت فردی با در نظر گرفتن کمک از سازمان های غیر دولتی.

با توجه به طبیعت حساس مورد این واقعیت است که جبال پور یک اشتراکی حساس شهر, قدرت تصمیم خود را برای برجسته کردن فعالیت های خود را. راس دستور دادگاه داده نشده است هر جهت در ارائه آنها امنیتی است. از آنها را به کار در یک gaushala به کار در یک سن خانه های اجرا شده توسط صلیب سرخ به مصرف کمک های خود را برای گسترش آگاهی در مورد قوانین ترافیک و درگیر شدن آنها در کشت و زرع در مادان محال تپه های قدرت بررسی راه های مختلف برای نگه داشتن آنها را درگیر.

قدرت کاوش این گزینه با استفاده از خدمات یک محکوم که بازرگانی فارغ التحصیل شده است اما سالخورده به آموزش زندانیان از یک مشاهده صفحه اصلی. یکی دیگر از گزینه های مورد بررسی بود به استفاده از خدمات خود را در جیپور پا اردوگاه در دولت کالج پزشکی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su