توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 16 فوریه سال 2020 9:14:24 am

shaheen bagh protests, shaheen bagh delhi anti caa protests, union home minister amit shah on shaheen bagh, citizenship amendment act, delhi caa protests شاهین باغ تظاهرات و اعتراض که اگر آنها حاضر به گفت و گو تعهد در دولت به تماس با آنها را برای مذاکرات. (عکس: Tashi Tobgyal)

معترضان در شاهین باغ نشستن در روز یکشنبه در حال برنامه ریزی برای یک تجمع تا اتحادیه وزیر آمیت شاه دهلی نو اقامت در پاسخ به او باز دعوت برای بحث در مورد اصلاح قانون تابعیت.

این تجمع از شاهین باغ — کانون ضد کا تظاهرات در دهلی نو — به شاه اقامت اغاز خواهد شد در 2 ساعت. “هیچ نماینده ولی هر کس که دارای یک مشکل با کا خواهد بود های خواسته های خود را به آمیت شاه” معترضان گفت.

با این حال مقامات وزارت خانه گفت: خبرگزاری PTI که آنها دریافت نمی هر گونه درخواست برای یک قرار ملاقات برای بحث در مورد مسائل مربوط به ضد کا تظاهرات

در روز پنج شنبه, شاه گفت: او به بحث و گفتگو با هر کسیاز جمله معترضان در شاهین باغ اما هر مکالمه را بر اساس شایستگی. صحبت کردن در این زمان در حال حاضر قله شاه گفت: “من می خواهم به می گویند که آنها (شاهین باغ معترضان) باید برای درخواست زمان از دفتر من. در عرض سه روز من را به زمان. من گفت: من به دیدار کسی اما هیچ کس می خواهد به بحث در مورد.”

قبلا اتحادیه قانون وزیر راوی شانکار پراساد بود نیز گفت: دولت آماده است تا به صحبت کردن معترضان از شاهین باغ “اما پس از آن باید آن را در ساختار و فرم”.

شاهین باغ تظاهرات و اعتراض که اگر آنها حاضر به گفت و گو تعهد در دولت به تماس با آنها را برای مذاکرات. “ما آماده برای دیدار با وزیر خانه. اما او باید آن را روشن است که چگونه بسیاری از مردم او می خواهد به دیدار” PTI به نقل از سید احمد تاثیر یکی از معترضان عنوان کرد و گفت.

Mehrunnisa شده است که به طور منظم در این تظاهرات گفت: این تظاهرات خواهد مارس به خانه وزیر اقامت در روز یکشنبه. “ما می خواهیم او را به عقب نشینی کا-NRC-NPR,” او گفت:, و اضافه کرد که این تظاهرات ادامه خواهد داد تا خود را تقاضا مواجه شد.

در اعتراض به تابعیت متمم عمل است که تضمین تابعیت به غیر مسلمان اقلیت از پاکستان, افغانستان و بنگلادش که وارد هند قبل از 31 دسامبر 2014, معترضان در شاهین باغ عمدتا زنان شده اند برگزاری نامحدود تحصن در اعتراض پس از 15 دسامبر خواستار قانون را لغو می شود. معترضان همچنین خواستار ملی ثبت احوال (NPR) ورزش بود بلافاصله متوقف و پیشنهاد در سراسر کشور ثبت ملی شهروندان (NRC) لغو شد.

در حالی که BJP رهبری را حفظ کرده است شده اند وجود دارد هیچ بحثی در سراسر کشور NRC شاه روشن ساخته است که دولت نمی خواهد تکان دادن در کا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de