عمر عبدالله منتشر شده از زندان می گوید: اطاعت از دولت سفارشات در coronavirus

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در اولین سخنان پس از آزادی از زندان پس از هفت ماه سابق جامو و کشمیر وزیر Omar عبدالله روز سه شنبه از دولت خواسته برای برقراری اتصال داده تلفن همراه در کشور به طوری که مردم می تواند آگاهی از اقدامات احتیاطی باید گرفته شود برای جلوگیری از بیماری کروناویروس. عبدالله که تبدیل 50 در اوایل این ماه نیز از دولت خواسته برای آزادی دیگر زندانیان سیاسی در دولت صرف نظر از ایدئولوژی سیاسی.

عمر عبدالله از آزادی از زندان آمد ساعت پس از جامو و کشمیر لغو دستور بازداشت او را تحت امنیت عمومی عمل می کنند صبح روز سه شنبه.

تماشا کنید: عمر عبدالله پیاده روی از بازداشت پس از 7 ماه PSA لغو

عبدالله که صرف بیش از هفت ماه در یک دولت مهمان خانه Hariniwas بود که اعلام کرد به عنوان sub زندان آزاد شد و پس از یک معاینه پزشکی. همایش ملی رهبر رهبری مستقیما به محل اقامت خود را در Gupkar که مهر و موم شده توسط پلیس.

عمر عبدالله سوار وسیله نقلیه خود را از Hariniwas به خانه اش در سرینگر شیک محل نیز به طور خلاصه به روزنامه نگاران در آزادی. رئیس سابق وزیر به خبرنگاران گفت که او صحبت می کنند در انداختن مقاله 370 در برخی از نقطه, اما در حال حاضر فوری اولویت را به مبارزه با کروناویروس بیماری است.

او از مردم می خواست که به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری است. “ما در حال مبارزه در یک نبرد مرگ و زندگی” عمر عبدالله گفت: هنوز هم ورزشی فلفل سبز و ریش سفید. رئیس سابق وزیر که فعال بوده است در رسانه های اجتماعی قبل از بازداشت خود توییتی عکس انتشار سفارشات خود را با عکس, نشستن در صندلی راننده از وسیله نقلیه خود را.

“232 روز پس از بازداشت امروز من در نهایت در سمت چپ هری Niwas. آن را بسیار متفاوت جهان امروز به یک وجود داشته است که در تاریخ 5 اوت 2019,” او گفت:. چند دقیقه بعد او توییتی دوباره.

“ناهار بود با مادر من و بابا برای اولین بار در تقریبا 8 ماه. من نمی توانم به یاد داشته باشید بهتر غذا حتی اگر من در یک بیت از یک خیرگی و نمی توانم به یاد داشته باشید آنچه من خوردم” او هنوز توییتی.

عمر عبدالله بود و توسط نیروهای امنیتی ساعت قبل از مرکز منتقل مجلس به قراضه مقاله 370 تقسیم دولت به دو اتحادیه سرزمین و اعمال محدودیت در دره کشمیر.

عمر در ابتدا بازداشت شده در بخش 107 از قانون آیین دادرسی کیفری که سبب اجرایی دادرس به منظور یک فرد برای اجرای قرضه “برای حفظ صلح”. فقط قبل از او بازداشت شد و به پایان می رسد در ماه فوریه سال 2020 دولت استناد امنیت عمومی عمل به او را نگه دارید. این قانون سبب مقامات برای برگزاری هر فرد برای دو سال دیگر.

تصمیم دولت به استناد قانون سختگیرانه باعث عمر عبدالله عبدالله, خواهر, سارا عبدالله خلبان به حرکت دیوان عالی کشور در ماه فوریه با این استدلال که او بازداشت شد “خلاف قانون اساسی”. دو قاضی نیمکت از دادگاه که خواسته بود دولت در ماه فوریه به توضیح عمر عبدالله را بازداشت هفته گذشته هشدار داد دولت است که آن را تا این طومار در محاسن در تاریخ بعد از شنیدن اگر دولت نیست او را آزاد.

عمر عبدالله پدر و همایش ملی رئیس جمهور فاروق عبدالله که او نیز بازداشت و همراه با پسرش به حال منتشر شده در مارس 13.

این همایش ملی به نام عمر عبدالله عبدالله به انتشار “یک گام خوب” و nudged دولت به آزادی دیگر زندانیان سیاسی نیز هست.

“در حال حاضر بدون اتلاف وقت هر دولت باید آزادی دیگر زندانیان و انتقال این زندانی است که در های مختلف زندان در این کشور و بازداشت قبل از اوت 5 به عنوان ما در حال عبور از تست بار”NC MP Husnain Masoodi گفت Hindustan Times.

پس از هفت ماه از بازداشت رئیس سابق وزیر جامو و کشمیر و کنفرانس های ملی (NC) رئیس جمهور فاروق عبدالله منتشر شد و در مارس 13.

فاروق عبدالله بود و پس از آن بازدید از عمر عبدالله در زیر زندان همراه با همسر خود مولی عبدالله و پدر صفیه عبدالله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>