بازی های المپیک به تعویق افتادن: هند تیم های هاکی مصمم به حرکت رو به جلو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک روز پس از کمیته بین المللی المپیک (IOC) اعلام کرد که به تعویق افتادن 2020 توکیو بازی های المپیک با توجه به نگرانی های رو به رشد در اطراف COVID-19 گیر هندی مردان و زنان هاکی کاپیتان تیم خود را ابراز ناامیدی اما قول داد برای ادامه اقامت متعهد به اهداف خود.

“ما فقط به پایان رسید و روز را شب جلسه که رئیس مربی گراهام رید به ما اطلاع در مورد به تعویق افتادن بازی های المپیک است. هر چند در جایی در پشت ذهن ما پیش بینی این می تواند اتفاق می افتد با توجه به تاثیر COVID-19 ساخته شده است در سراسر جهان, ما هرگز اجازه آن بر ما آموزش و یا شدت مورد نیاز در هر جلسه گفت: تیم مردان کاپیتان Manpreet سینگ.

هندی مردان و زنان هاکی تیم را شکل داده اند تا به خوبی در طول این دوره از سال گذشته برنده مسابقات بزرگ مانند FIH سری نهایی و FIH هاکی المپیک مقدماتی در مقابل تماشاگران در ماه نوامبر سال گذشته است. تیم مردان ساخته شده خوب شروع فصل در این سال با فوق العاده تفرج در FIH هاکی لیگ برتر در حالی که تیم زنان دامن زده شد و پس از سفر به نیوزیلند در اوایل این سال است.

وجود دارد یک حس ناامیدی در اردوگاه به دلیل به تعویق افتادن بازی های المپیک, اما آنها انگیزه برای ادامه برای قرار دادن در سخت متری برای quadrennial رویداد در سال آینده.

“من فکر می کنم این خبر هنوز غرق در ما. ما از نظر ذهنی آماده سازی خود برای اولین بازی ما در 25 ژوئیه سال 2020 پس از ناامیدی است که قطعا وجود دارد اما مهم این است که ما در حال حاضر نگاه مثبت. بیش از ده ماه گذشته ما رشد به عنوان یک تیم تحت مربی ارشد گراهام رید و من معتقدم که ما تنها ادامه خواهد داد برای ساخت فرم ما تحت او در یک سال. انگیزه ما بوده است نه متاثر از این خبر.

“به عنوان یک تیم ما ادامه خواهد داد به باقی می ماند متعهد به هدف ما تبدیل شدن به یک بهتر است سمت و بازگرداندن شکوه روز برای هاکی در هند” اضافه شدن هافبک بیشتر جذاب برای همه, هندی, طرفداران هاکی به ایمن ماندن.

“به نمایندگی از کل تیم من مصرانه از همه طرفداران هاکی لطفا به دنبال مستند و ایمن ماندن. در حالی که شما در داخل سالن امتحان کنید و فراموش اساسی تمرینات برای خودتان نگه دارید مناسب است. این مهم برای سالم ماندن هر دو ذهنی و جسمی” Manpreet گفت.

ابراز تیم او را ناامیدی از اعلام زنان کاپیتان Rani تاکید کرد که کنار او خواهد استفاده بعد از یک سال به با سنگ تیز کردن مهارت های خود را بیشتر پیش از مسابقات المپیک در سال 2021.

“ما در حال حاضر در یک جلسه که رئیس مربی Sjoerd Marijne دریافت اخبار و شکست آن را به ما در شب سه شنبه. من بسیار نا امید شده بود چرا که این تیم بود که در ریتم خوب به انجام به خوبی در بازی های المپیک توکیو. اما اگر شما نگاه کنید ما از عملکرد تیم در دو سال گذشته در خاص ما رشد از قدرت به قدرت به چالش کشیدن هر تیم برتر در جهان است. ما به دنبال این تعویق به عنوان یک امتیاز مثبت برای ادامه کار سخت و بازی خود را به سطح بعدی” Rani گفت.

مهاجم تاکید کرد که این مهم برای این تیم به حفظ همان تمرکز بیش از سال آینده. “این مهم است که برای این تیم به متمرکز باقی می ماند و همچنان به نگه دارید تا شدت. این یک سال به تعویق افتادن همچنین به ما می دهد زمان بیشتری را با تحلیلی مربی Janneke Schopman شده است که علاوه بر فوق العاده به کارکنان پشتیبانی و تجربه خود را به عنوان یک طلای المپیک مدال بسیار الهام بخش است برای ما. هر دو Sjoerd و Janneke را ترکیبی بسیار موثر است و ما با اعتماد به نفس حرکت به بالا از نردبان خود را تحت هدایت” Rani اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>