بازی های المپیک تعویق می دهد TT آرای بیشتر زمان آماده سازی اما مربی خارجی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو در سال آینده با توجه به COVID-19 همه گیر شده هند در تنیس روی میز تیم ملی زمان بیشتری برای آماده سازی و با توجه به این سناریو فعلی ورزش را در بدن حاکم TTFI است که به دنبال پر کردن سر مربی تیم موقعیت محلی به جای استخدام یک مربی خارجی.

سر مربی تیم موقعیت شده است دروغ گفتن خالی از 2018 در بازی های آسیایی با توجه به عوامل متعدد.

تنیس روی میز فدراسیون هند (TTFI) تا به حال سعی کردم به طناب در کانادا Dejan Papic سال گذشته اما همه چیز کار نمی کند به عنوان دومی تصمیم به تحت عمل جراحی زانو هنگامی که او انتظار می رود برای پیوستن به تیم ملی.

“ما تنها می تواند نگاه یک مربی در حال حاضر. هیچ فعالیت در لحظه اتفاق می افتد اما زمانی که همه چیز بهتر من شک یک مربی خارجی می خواهم به اینجا می آیند با توجه به وضعیت جهانی (با توجه به coronavirus),” TTFI دبیر M P Singh گفت PTI.

“هند مربیان به هر حال کار کرده اند با مردان و زنان تیم بیش از یک سال گذشته. به احتمال زیاد ما را با چوب آنها را.”

سابق قهرمانان ملی Soumyadeep روی و Arup Basak کار کرده اند با مردان و زنان به ترتیب برای بیش از یک سال است.

با تمام جهان صحنه های ورزشی در آینده به یک وقفه به دلیل همه گیر وجود دارد عدم شفافیت بیش المپیک صلاحیت حوادث. آسیایی مقدماتی قرار بود بعد از ماه اما جهان بدن ITTF است به حالت تعلیق تمام فعالیت تا پایان ماه آوریل است.

“ما در حال انتظار برای ITTF برای جزئیات بیشتر در آینده است. المپیک مقدماتی حوادث باید موکول می شود و ممکن است تازه رتبه بندی باید در نظر گرفته شود برای احراز صلاحیت” Singh اضافه شده است.

هند بالاترین-رتبه بندی بازیکن G Sathiyan که در خط واجد شرایط در کنار جانباز Sharath Kamal گفت: هنوز زود است که به بحث در مورد بازی.

“تصمیم می تواند تنها پس از جهان است که قادر به مهار این ویروس. هندی, مربی یک گزینه است اما باید به بحث با TTFI و سای هنگامی که زمان می آید و یک تماس” گفت: Sathiyan.

در میان زنان, Manika Batra بهترین شانس ساخت بازی های المپیک را کاهش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>