بازی های المپیک تاخیر یک ضربه برای ویروس-آمار توکیو هتل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

شوک تعویق افتادن توکیو 2020 المپیک است برخورد وحشیانه جنسی به ژاپن هتل و صنعت گردشگری در حال حاضر در وضعیتی وخیم از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. بسیاری از اپراتورهای دیده رزرو نابود ویروس بوده و چسبیده به این امید که این بازی کمک خواهد کرد که آنها پنجه در این سال به عقب زیان.

“این یک شوک برای ما با خرید و فروش در بسیاری از هتل های عضو در حال حاضر نصف به دلیل ياوه تقاضا برای گردشگری نه تنها از خارج از کشور بلکه در داخل ژاپن با توجه به کروناویروس” گفت: Shigemi Sudo دبیر توکیو هتل ها و Ryokans انجمن.

“بسیاری از اتاق در حال رفتن به لغو و آن را دشوار خواهد بود برای پر کردن آن اتاق خالی با مشتریان جدید با توجه به وضعیت,” او گفت:.

تاخیر که پس از هفته المپیک برگزار و مقامات اصرار ورزشی پر زرق و برق خواهد شد با وجود افزایش تعداد عفونت ویروس جهان, برگ صنعت در برزخ به عنوان آنها منتظر یک تاریخ جدید به مجموعه برای 2021.

مانند سایر نقاط جهان در ژاپن در صنعت هتل را ویران شده است با گسترش coronavirus با رزرو کردن تا حد 90 درصد در سال در سال در ماه مارس-آوریل دوره بر اساس یک نظرسنجی که توسط آژانس گردشگری ژاپن.

آژانس فیلدینگ تماس از تلاش کسب و کار در سراسر کشور است.

“شایع ترین مشاوره درخواست های ما را دریافت کرده ام در مورد پول در جریان مشکلات و حفظ اشتغال” یک مقام رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت.

Keio پلازا هتل در توکیو مشغول Shinjuku منطقه-صفحه اصلی به پیروز Springboks در طول جام جهانی راگبی — گفت: آن شروع به دریافت لغو تماس در مدت کوتاهی پس از تاخیر اعلام شد.

آن گلایه مرکب توسط این واقعیت است که یک کارگر در هتل قرارداد این ویروس را مجبور به تمیز کردن عمیق گسترده ساختمان در یکی از توکیو شلوغ ترین مناطق.

“ما امیدواریم که برای بازی در نقش یک (در میزبانی بازدید کنندگان برای تعویق بازی های المپیک) اما هیچ چیز وجود دارد می توان گفت در حال حاضر” یک هتل سخنگوی گفت.

هتل امپریال در مرکز توکیو شده بود block-رزرو توسط توکیو 2020 برگزارکنندگان اصلی تاریخ این بازی ها است که به علت باز در جولای 24, و گفت که در حال حاضر در انتظار برای راهنمایی.

حتی قبل از به تعویق افتادن آن شده بود مبارزه با “تاثیر قبر” از رکود در گردشگری به دلیل همه گیر و کاهش آن سود خالص پیش بینی برای سال مالی پایان این ماه با 37 درصد است.

برای هتل های زنجیره ای از جمله از طریق مسافرخانه وضعیت باعث شده است که بی سابقه conundrums در recouping ضرر و زیان و پر کردن اتاق های هتل ها.

“به طور معمول ما می خواهم که قادر به جمع آوری هزینه لغو, اما در این مورد آن نیست تقصیر از مشتریان ما پس ما نمی توانیم درخواست که” یک سخنگوی گفته است.

“من نمی دانم اگر ما می توانیم مذاکره با مقامات المپیک در مورد جبران خسارت یا نه.”

– ‘هیچ کس به سرزنش’ –

فقط چند ماه پیش JTB یکی از ژاپن بزرگترین تور آژانس های فروش المپیک بسته بندی سفر به توکیو با بلیط. در حال حاضر آنها بیش از حد در یک الگوی برگزاری انتظار برای راهنمایی.

توکیو المپیک برگزارکنندگان آگاه هستند از این عظیم الجثه وظیفه جلوتر از آنها و بسیاری از کسب و کار و افراد در انتظار تصمیم گیری کنند.

“من فکر می کنم ما در حال مسابقه در برابر زمان” توکیو 2020 اجرایی Toshiro Muto گفت: روز پنج شنبه در اولین جلسه یک گروه ضربت تشکیل به سازماندهی تغییر زمان.

المپیک مقامات خود را به صورت سردرد rebooking اتاق و سالن برای سال آینده. تصمیم گیری در تاریخ جدید گزارش شده است که انتظار می رود در هفته سه بعدی.

“به طور کلی برای رزرو رویداد سالن — برای مثال برای مجالس عروسی — شروع شش ماه به 12 ماه قبل” از طریق مسافرخانه سخنگوی هشدار داد.

اما برای همه این مشکلات وجود دارد یک پوشش نقره ای-چشم انداز حداقل دوره نقاهت برخی از ضرر و زیان که موکول بازی پیش بروید.

“وجود دارد هیچ کس به سرزنش و ما فکر می کنیم به تعویق افتادن یک تصمیم بهتر از لغو” گفت: Sudo از توکیو هتل ها و Ryokans انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>