المپیک ورزشی اخم بیش از بازی را از دست درآمد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو و خاموش کردن از تقویم ورزشی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در حال رفتن به ضربه فدراسیون بین المللی ورزش های سخت مالی. بسیاری از ورزشی است که در بخشی از بازی به شدت بستگی به پرداخت هر چهار سال یک بار از کمیته بین المللی المپیک (IOC).

“وضعیت متشنج است و بسیار غم انگیز. یک ارزیابی خواهد بود اما به وضوح برخی از پست ها در معرض خطر هستند” گفت: یک مقام رسمی از عمده فدراسیون بین المللی.

28 بین المللی فدراسیون (اگر) ورزشی است که به دلیل حضور در بازی های المپیک توکیو را دریافت مبالغ قابل توجهی از کمیته بین المللی المپیک.

اما به تعویق افتادن بازی تا 2021 می تواند منجر به توقف از پرداخت خود را.

“ما بسیاری از اگر با ذخایر قابل توجهی, اما دیگران کار روی یک مدل کسب و کار آنها درآمد از رویدادهای مهم است که معلق است که می تواند یک مشکل برای cashflow اگر آنها به اندازه کافی ذخایر” گفت: Andrew Ryan مدیر کل انجمن بین المللی المپیک فدراسیون ورزش های تابستانی (ASOIF) که مسئول توزیع این پول است.

پنج اضافه شده به توکیو, بازی, برنامه – کاراته, گشت و گذار, ورزش اسکیت بورد, کوهنوردی و baseball/softball – آیا واجد شرایط نیست.

المپیک پرداخت بالغ 520 ميليون دلار پس از ریو بازی های چهار سال پیش.

“المپیک پول می تواند کمتر از ریو 2016,” رایان هشدار داد قبل از اضافه کردن: “توصیه من این است که بودجه همان است که در ریو”.

این فدراسیون دریافت پول در مقیاس کشویی تعیین شده توسط خود مخاطبان و اندازه.

سه تا از بزرگترین (دو و میدانی, شنا و ژیمناستیک) می توانید انتظار حدود 40 میلیون دلار.

برای ردیف دوم ساخته شده از دوچرخه سواری, بسکتبال, والیبال, فوتبال و تنیس مبلغ 25 میلیون دلار.

برای گروه سوم که شامل هشت ورزشی از جمله بوکس قایقرانی و جودو و تنیس روی میز از آن است که 17 میلیون دلار.

نه ورزشی در سطح بعدی (از جمله قایقرانی canoing و شمشیربازی) دریافت 12 میلیون دلار.

برای سه نفر در رده آخر (راگبی, گلف, مدرن, پایان) پرداخت 7 میلیون دلار بود.

برای بزرگترین انجمن مانند فوتبال فیفا است که 1.5 میلیارد دلار اندوخته یا بسکتبال بدن FIBA که CHF 44.4 میلیون (42 میلیون یورو) در ذخایر بین المللی المپیک کمک های اولیه نشان دهنده بخش کوچکی از درآمد خود را.

برای دیگران حیاتی است.

“برخی از اگر احتمالا لازم نیست cashflow برای زنده ماندن تا یک سال” گفت: Ryan.

برای بسیاری از فدراسیون به تعویق افتادن بازی های المپیک یک اثر دومینو آنها را وادار به برنامه ریزی مجدد پول خود را-کسب درآمد مسابقات.

“درآمد حاصل از این وقایع در نهایت در می آیند” گفت: Ryan. “اما این اثرات cashflow.”

جهانی دو و میدانی در حال حاضر به تعویق افتاد 2021 قهرمانی جهان در یوجین اورگان 2022.

بین المللی فدراسیون شنا (FINA) را مجبور به انجام همین کار را برای آن مسابقات قهرمانی جهان, برنامه ریزی برای تابستان آینده در فوکوئوکا, ژاپن, زمانی که آنها احتمالا برخورد با توکیو بازی.

“یک نسخه از قهرمانی جهان معنی برای ما 10 میلیون دلار در درآمد و گفت:” فدراسیون ورزش های رسمی صحبت خواست نامش فاش نشود.

“اگر این درآمد به تعویق افتاد کاملا یا تا حدی برای یک سال ما به صورت عمده مشکلات به خصوص اگر IOC پول در ابتدا انتظار می رود در ماه سپتامبر است که پرداخت نشده است.”

سنگاپور-بر اساس بین المللی تنیس روی میز فدراسیون در حال حاضر گرفته شده مراحل با “اجرایی کمیته موافقت خود را برای کاهش هزینه های خود را و کارکنان ارشد ارائه به کاهش حقوق و دستمزد” گفت: مدیر بازاریابی مت پوند, اما, او اضافه کرد:”کاهش بیشتر برگزار خواهد شد در صورت نیاز.”

– ‘از دست دادن قابل توجهی از درآمد’ –

این ITTF به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا ماه ژوئن و پر هزینه است.

کیم اندرسن دانمارکی رئیس جمهور مستقر در لندن جهانی قایقرانی گفت: درآمد تجاری ایمنی نیست.

“کمیته بین المللی المپیک در نهایت پرداخت کردن آن کمک اما چه وزن بیشتر به شدت این است که عدم اطمینان در مورد اینکه آیا ما مسابقات برگزار خواهد شد و اینکه آیا حامیان مالی ما حفظ خواهد شد,” او گفت:.

کمیته بین المللی المپیک آماده است برای رفتن به جزئیات آنچه در آن برنامه.

“ممکن است در این مرحله به ارزیابی تاثیر کلی” از به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو یک مقام رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت. “آن بستگی دارد تعدادی از متغیرها است که در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفت.”

به گفته یک مقام یکی از فدراسیون: “کمیته بین المللی المپیک را مورد بحث مورد به مورد و بر اساس, ورزشی, ورزشی”.

یکی دیگر از گزینه است برای این فدراسیون به درخواست برای یک سهم از کمک های عمومی راه اندازی برای مقابله با کروناویروس بحران در سوئیس که در آن 22 ASOIF اعضای مستقر هستند و همچنین در انگلستان, صفحه اصلی, جهانی قایقرانی.

“می توانید کارکنان فدراسیون های ورزشی بهره مندی از فدرال کمک? پاسخ این است که بله در اصل” فیلیپ Leuba دولت عضو شورا از ایالت Vaud در شارژ از اقتصاد و ورزش به خبرگزاری فرانسه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>