المپیک شبیه سازی برای حفظ تیم هاکی نبرد آماده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بین المللی هاکی فدراسیون به حالت تعلیق در FIH لیگ برتر— اصلی مقدماتی رقابت پیش از بازی های المپیک توکیو—تا حداقل مارس 17. هند تیم مردان که به هر حال نداشت مسابقات بین المللی برنامه ریزی شده تا مارس 25—زمانی که آنها قرار بود به بازی آلمان پس از دیگری ثابت در برابر بریتانیا در آوریل 2—در حال حاضر به دنبال در هزینه های تمام است که زمان گیر داخل محوطه ورزشی اقتدار هند (SAI) مرکز در بنگلور.

آنها را فرصتی برای بازی رقابتی بازی قبل از بازی های المپیک ؟ احتمالا نه.

با که در ذهن تیم را مدیریت کرد یک برنامه برای نگه داشتن بازیکنان نبرد آماده برای توکیو 2020, میله میله برای شروع در جولای 24. یکی از جنبه های این طرح شامل “تقلید از بازی های المپیک با فرمت…هشت بازی در 13 روز با احتمالا سه یا چهار ترکیب مختلف از تیم های بازی در خانه و به دور فرمت”.

هند تیم می توانیم برای انجام این کار به دلیل تمام 32 بازیکنان در ملی راه اندازی شد و در حال حاضر به هفته سوم از چهار هفته اردوگاه های آموزشی که Covid-19 همه گیر رسید.

“آنچه من در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن در پسران است که این سطح از این بازی باید در همان سطح به عنوان ما بازی در بازی های بین المللی” هند ارشد مربی گراهام رید. “این چیز خوبی است که ما تا به حال کسانی که شش بین المللی (هر دو بازی برابر هلند و بلژیک و استرالیا در لیگ برتر) کسانی که کاملا تازه در ذهن خود را و ما در حال انجام بسیاری از تحلیل چگونه ما و آنچه ما می خواهیم انجام دهیم متفاوت است. بنابراین چیزهایی مانند یکی از تیم های ما ممکن است آنها را به بازی مانند آلمان و یا آنها را به بازی مانند برخی تیم های دیگر است.”

معمولا زمانی که ملی کمپ های آموزشی مسابقه برگزار می شود و هر شنبه.

“ما کاملا یک ابزار قدرتمند با ما که ما 32 نفر در اینجا به معنی ما می توانیم بازی های داخلی بازی در هر سطح ما تصمیم گیری” رید گفت. “است که می تواند بسیار مفید به عنوان وجود دارد می تواند یک وضعیت که ما ممکن است بیش از حد رقابت است. ما را به مطمئن شوید که (داخلی مسابقات) در حال بازی در بالاترین سرعت امکان وجود دارد به طوری که وقتی که می آید به بازی های المپیک ما استفاده می شود به بازی در آن سطح است.

“ما نیز آنها را نقل مکان کرد به بازی کردن در گرما به طوری که ما در حال آماده شدن برای شرایط (که انتظار می رود داغ)” رید اضافه شده است.

55 ساله و سابق استرالیا بازیکن و مربی گفت: تیم هند است که قادر به مقابله بهتر از بسیاری از تیم های دیگر; او به طور منظم در تماس با ملی هلند مربی حداکثر Clades و رو به می دانم از او که بیشتر هلندی بازیکنان در انزوا و یا در قرنطینه.

تیم مدیریت نیز در نظر گرفتن مراقبت های ویژه برای اطمینان از بازیکنان به اندازه کافی فعالیت های به نگه داشتن آنها را درگیر و در حال حاضر که آنها مجاز به ترک سای پردیس.

“ما در واقع بسیاری از امکانات اینجا” رید گفت. “وجود دارد یک استخر شنا وجود دارد یک زمین گلف, والیبال, دادگاه…در روز یکشنبه پسران بازی والیبال. ما خواهد بود با شروع زبان انگلیسی درس دوباره.”

رید گفت: بازیکنان استفاده می شود برای دور ماندن از خانواده خود را برای مدت طولانی.

“در پایان روز آن را نه لزوما بسیار متفاوت از آنچه به طور معمول اتفاق می افتد. البته آنها به طور معمول مجاز به بنگلور زمانی که آنها مایل به رفتن و است که تغییر در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>