جهانی دو و میدانی اعلام کرده است که مدرک تحصیلی دوره برای توکیو بازی های المپیک خواهد بود معلق از 6 آوریل 30 نوامبر سال 2020 است.

“ورزشکاران که در حال حاضر به ملاقات با ورود استاندارد پس از شروع تحصیلی دوره در سال 2019 واجد شرایط باقی می ماند و خواهد بود واجد شرایط برای انتخاب های مربوطه خود را عضو فدراسیون و کمیته ملی المپیک به همراه سایر ورزشکاران خواهد شد که واجد شرایط در داخل تمدید صلاحیت دوره” جهانی دو و میدانی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“پایان المپیک تحصیلی دوره 31 مه 2021 (برای 50km مسابقه پیاده روی و مسابقه دو ماراتون) و 29 ژوئن 2021 برای تمام رویدادهای دیگر.”

اظهار نظر در تصمیم گیری جهانی دو و میدانی جمهور سباستین کو گفت:” من سپاسگزار برای دقیق کار و بازخورد از ما ورزشکاران کمیسیون و شورای ايمان تعلیق المپیک صلاحیت در این دوره بیشتر می دهد و به یقین برای ورزشکار برنامه ریزی و آماده سازی است و بهترین راه برای مقابله با انصاف.”

جهانی دو و میدانی نیز اعلام کرد به طور موقت کردند, موثر, در روز سه شنبه برای 50 درصد از آن ستاد کارکنان. همه کارکنان ادامه خواهد داد برای دریافت حقوق کامل خود را.

سخت خود انزوا مقررات در موناکو و فرانسه که در آن اکثریت جهان دو و میدانی’ ستاد کارکنان بر اساس مجبور سازمان به این تصمیم. موناکو دولت کمک خواهد کرد 70 درصد از حقوق به کارکنان در کردند و جهانی دو و میدانی خواهد پرداخت مانده.

“این تصمیم ممکن موناکو دولت بدان معنی است که ما تمرکز خود را تنها بر روی کسب و کار حیاتی برای فعالیت های کوتاه مدت است که به ما کمک خواهد کرد ما را مدیریت cashflow به طور موثر و محافظت از مشاغل در دراز مدت” کو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de