المپیک تعویق می بیند هاکی جام جهانی بلژیک از دست دادن مزیت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مدال طلا مورد علاقه بلژیک ترس آنها ممکن است از دست داده اند برخی از مزیت های آنها برگزار شد بیش از رقبای خود برای المپیک هاکی مردان عنوان پس از به تعویق افتادن توکیو بازی ها و رمان coronavirus ناشی از ورزشی وقفه.

مربی شین مک لئود که منجر بلژیک به نقره در ریو دو ژانیرو چهار سال پیش و پس از آن یک عنوان قهرمانی جهان در سال 2018 معتقد است زمین بازی در حال حاضر سطح دوباره با این بازی ها به تعویق افتاد, یک سال. اما او اصرار دارد آن را تنها در خدمت به افزایش چالش برای او و بازیکنان خود را.

“من بسیار خوشحال بود با ما چگونه رفتن شده بود,” او گفت: با بلژیک داشتن امن صلاحیت توسط برنده سال گذشته EuroHockey قهرمانی سازمان ملل در حالی که رقبای خود را به حال بازی دیگر مقدماتی مسابقات به منظور به کتاب یک اسکله به ژاپن است.

“ما خریداری خودمان هشت هفته است که کشورهای دیگر ندارد بنابراین در حالی که ما مشغول به کار بودند در جنبه فردی از ما بازی دیگر کشورها هنوز هم نیاز به واجد شرایط.

“من فکر می کنم ما تا به حال یک بیت از یک headstart و شما را دیدم که در لیگ برتر بازی های ما بازی در اوایل این سال است.”

بلژیک شد و در صدر جدول پس از شش بازی جدید-نگاه کنید نه ملت round-robin رقابت است که گسترش بیش از یک دوره دو ساله و چاله هاکی بالا طرف در برابر یکدیگر به طور منظم در رقابت است.

“من کمی نا امید ما بود قادر به نگه داشتن در رفتن به طور عمده به دلیل نتایج ما دستیابی به” 51 ساله در نیوزیلند متولد McLeod اضافه شده در مصاحبه با رادیو فردا.

“در حال حاضر ما باید برای از نو خلق کردن که عملکرد gap, اما از آن خواهد شد یک چالش تازه.”

مک لئود کار کرده است که در ظرفیت های مختلف در بلژیک هاکی بیش از دو دهه گذشته برنامه ریزی شده بود در 12 ماه فرصت مطالعاتی پس از این سال بازی کرده است اما قرار است که در انتظار بماند و با این تیم به عنوان آنها تنظیم مجدد برنامه ریزی برای سال آینده است.

تحریک کننده

او گفت: این مستند با توجه به COVID-19 همه گیر را ارائه کرده بود چالش های جدید که تا به حال ثابت “تحریک”.

“فقط تلاش برای کشف کردن که چگونه این کار را انجام دهیم; چه چیزی در حال رفتن به بهترین نتیجه ممکن برای ما شده است کاملا یک عامل رانندگی,” او گفت:.

“ما زمان زیادی را صرف کار کردن چگونه ما بهترین آماده سازی برای بازی های المپیک در این شرایط فعلی و بسیاری بیشتر مکالمات با ما علوم ورزشی همکاران.

“به طور معمول ما باید یک فرمول است که ما تولید مثل, شاید لحن خوب کمی, اما این است که واقعا متفاوت و در حال حاضر شد فی البداهه صحت میکردم در مناطق که در آن ما هرگز قبل شده است اما دیدن برخی از نتایج مثبت.

“همه ملت فشار آورده اند” تنظیم مجدد “را فشار دهید در حال حاضر و باید از ابتدا شروع دوباره, اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به خوب” McLeod اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>