المپیک مدال Vijay Kumar تحت قانون آموزش در مستند

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

قفل شده در یک کالج آموزش نزدیکی Palampur المپیک به مدال نقره تیرانداز Vijay Kumar دهکدهای شروع به یادگیری قانون آنلاین به عنوان بخشی از آموزش خود را برای DSP پست او نگه می دارد در هیماچال پرادش ،

کومار که برنده نقره در 25 متر تپانچه آتش سریع رویداد در المپیک 2012 نیز نیاز به تحت تربیت بدنی اما که به تعویق افتاده است و در پی این مستند در سراسر کشور اجرا شامل گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

“من متوقف شد من تربیت بدنی است اما هنوز هم گرفتن قانون آنلاین کلاس. فیزیکی است و ممکن است در لحظه ای که ما باید برای حفظ اجتماعی فاصله. من یک محدود به آموزش دانشکده در Daroh. وجود دارد هیچ ارتباطی با جهان خارج” 34 ساله گفت PTI Bhasha.

کومار گفت: گرفتن ملزومات روزانه در زمان بحران است نه یک مسئله برای او.

“افرادی هستند که در حال حصول اطمینان از ملزومات رسیدن به ما در زمان گفت:” همیرپور مقیم بود که در ارتش هند برای 15 سال است.

کومار خواست مردم به دنبال دولت دستورالعمل در مستند.

“من شگفت زده هستم که برخی از مردم هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله. پلیس در حال کار دور ساعت برای اطمینان مستند دستورالعمل ها را به دنبال دارد اما برخی از مردم هنوز هم توجه نیست. آن است که تنها راه شما می توانید شکست این ویروس,” او اضافه شده است.

جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر عبور کرده یک لاخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>