مشعل المپیک وارد ژاپن جلوتر از توکیو 2020

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مشعل المپیک وارد ژاپن جمعه به خاموش پذیرش با آنچه که باید یک joyous celebration به طور چشمگیری downscaled با توجه به کروناویروس همه گیر است که شک و تردید که آیا توکیو بازی حتی می توانید پیش بروید.

شعله فرود در ویژه پرواز چارتر به ماتسوشیما پایگاه هوایی در استان Miyagi, انتخاب به عنوان بخشی از بهبود “بازی های المپیک” به نمایش گذاشتن این منطقه احیای پس از سال 2011 زلزله سونامی و بحران هسته ای.

همچنین بخوانید: کمیته بین المللی المپیک ‘با توجه به حالات مختلف برای بازی های المپیک توکیو: باخ

سابق, ژاپنی, المپیک Saori یوشیدا و Tadahiro Nomura جمع آوری شعله از هواپیما و زمان آن را از طریق یک گارد افتخار برای یک دیگ به شکل شکوفه های گیلاس در یک مرحله در مقابل مهمانان انتخاب شده.

اما برخی از 200 محلی کودکان بودند که با توجه به استقبال از شعله دور نگه داشته شدند به عنوان بخشی از آنچه که برگزارکنندگان به نام “دلخراش” تصمیم به پاره پشت وقایع را به عنوان جهان جنگ ویروس است که به کشته شدن نزدیک به 10 ، 000 مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>