المپیک هسته گروه بورس به رزومه آموزشی از روز شنبه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی اکشن محدود برای بازی های المپیک توکیو خواهد شد و آموزش خود را از روز شنبه زیر ورزشی اقتدار هند (SAI) تصمیم به باز کردن Karni سینگ محدوده عکسبرداری که بسته شد از ماه مارس با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

“در نتیجه برای باز کردن 2.0 با یک چشم در توکیو بازی های المپیک, SAI در آن تلاش برای حمایت از هند ورزشکاران برای المپیک آماده افتتاح Dr Karni سینگ محدوده عکسبرداری از 8 ژوئیه سال 2020 برای المپیک-محدود بورس” SAI گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

SAI گفت: full-آموزش شدت از بورس شروع خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله.

“در مرحله اول تسهیلات خواهد بود باز تنها برای ورزشکاران که احتمال ساخت آن را به بازی های المپیک و بخشی از تیم هسته ای از تیراندازی.

“همه اقدامات احتیاطی طبق دستورالعمل صادر شده توسط دولت و سای SOP خواهد بود به شدت رعایت در این محدوده به ارائه یک محیط امن, آموزش محیط زیست به بورس و حفظ اجتماعی-فاصله هنجارهای برای جلوگیری از هر گونه انتقال ویروس” آن را گفت.

به هر ترتیب بورس را به کتاب آموزش آنلاین اسلات برای جلوگیری از ازدحام در محدوده ای که باید تاسیسات حرارتی غربالگری در محل.

بورس نیز نیاز به دانلود Aarogya Setu نرم افزار را بر روی تلفن خود وضعیت است که می توان در ورود به دروازه.

“علاوه بر این که با بهره برداری از خطوط و تیر اندازی ایستگاه های محدود شده است برای اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای بین دو اکشن.

“تنها 25/80 (10 متر), 25/50 (25 متر), 40/80 (50 متر) و خطوط برای تفنگ و تپانچه و 03/06 تیراندازی در ایستگاه تفنگ ساچمهای محدوده خواهد بود ساخته شده عملیاتی برای حفظ ‘فراموش گز کی دوری و اطمینان اجتماعی فاصله,” SAI بیانیه بخوانید.

این محدوده نیز گنجانیده شده “داس و DONTs” برای این بورس برای جلوگیری از هر گونه تماس بین آنها.

بورس نیز قادر نخواهد بود برای به اشتراک گذاشتن خود را شخصی تجهیزات از جمله تفنگ, مهمات, ورزش, کت, کفش ورزشی عینک ورزشی و غیره با هر کسی علاوه بر حمل خود دست sanitisers بطری آب و حوله و دستکش.

National Rifle Association of India (NRAI) به تازگی ساخته شده یک لیست از 34 بورس خواهد شد که آموزش به طور جداگانه برای quadrennial ورزشی پر زرق و برق برنامه ریزی شده برگزار می شود تابستان آینده پس از Covid-19 همه گیر دادند توکیو تابستان بازی برگشت با یک سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>