المپیک روسای آماده شدن برای ‘موفق’ توکیو 2020

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کمیته بین المللی المپیک گفت: آن مشغول آماده سازی برای یک “موفق” بازی های تابستانی در توکیو در کمتر از پنج ماه و در زمانی که شیوع کروناویروس گسترش است. کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ در سخنرانی خود در افتتاحیه المپیک بدن دو روز هیئت اجرایی در جلسه ای در لوزان گفت: “ما در حال آماده سازی برای موفقیت در بازی های المپیک توکیو 2020.” کمیته بین المللی المپیک, او بعد از اضافه باقی مانده است “کاملا متعهد” و “بسیار با اعتماد به نفس” است که موفقیت است.

“ما ادامه خواهد داد و این به طور منظم مشورت با این گروه ضربت قادر به مقابله با هر گونه توسعه است که رخ می دهد.” بسیاری از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان یا لغو شده و یا به تعویق افتاد و در پی گسترش COVID-19 ویروس.

بیش از 3,100 نفر کشته شده اند و بیش از 90,000 آلوده شده اند در بیش از 60 کشور در سراسر جهان. اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین اما کره جنوبی و ایتالیا و ایران پدید آمده است به عنوان کشورهای با بیشترین موارد خارج از مرکز.

این ویروس نیز آلوده کرده است حداقل 230 نفر در سراسر ژاپن و مرتبط شده است به پنج مرگ و میر. پس از آن جلسه هیئت مدیره کمیته بین المللی المپیک با صدور بیانیه ای که در آن “ابراز تعهد کامل برای موفقیت در بازی های المپیک توکیو 2020”.

– مشترک گروه ضربت –

کمیته بین المللی المپیک شنیده می شود یک گزارش در “همه اقدامات انجام شده تا کنون به آدرس coronavirus وضعیت بود که پس از بحث جامع”. “مشترک گروه ضربت در حال حاضر ایجاد شده است در اواسط ماه فوریه مربوط به کمیته بین المللی المپیک توکیو 2020 میزبان شهر توکیو دولت ژاپن و سازمان بهداشت جهانی (WHO) در” کمیته بین المللی المپیک گفت.

“کمیته بین المللی المپیک EB (هیئت اجرایی) قدردانی و پشتیبانی از اقدامات گرفته شده که تشکیل یک بخش مهم از توکیو قصد دارد به میزبان امن و بازی. “کمیته بین المللی المپیک ادامه خواهد داد و به دنبال مشاوره از کسانی که به عنوان پیشرو در سازمان ملل متحد در این موضوع است.”

کمیته بین المللی المپیک نیز با استقبال از همکاری نزدیک و انعطاف پذیری ورزشی بین فدراسیون های المپیک کمیته و دولت با توجه به آماده سازی برای بازی ها و به خصوص صلاحیت حوادث. “همه ذینفعان همچنان به همکاری نزدیک با یکدیگر برای مقابله با چالش های از coronavirus” آن را گفت.

“کمیته بین المللی المپیک EB را تشویق می کند تمام ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020. کمیته بین المللی المپیک را در حفظ و حمایت از ورزشکاران با ارائه آخرین اطلاعات و تحولات آن در دسترس هستند برای ورزشکاران در سراسر جهان در Athlete365 سایت.”

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور باخ زودتر گفت که جلسه هیئت مدیره نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به “آماده سازی بسیاری از تصمیم گیری نهایی است که ما را به” در اولین پیش بازی EB نشست بین ماه های ژوئن 15-17 همچنین در لوزان.

“ما باید به ایجاد برخی از طرح های پیشنهادی برای جلسه در توکیو است.”

کمیته بین المللی المپیک EB نیز به مجموعه دیدار در تاریخ 18-19 در توکیو با بازی های المپیک در حال اجرا از تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>