بوکس المپیک مقدماتی پیش می رود با وجود coronavirus نگرانی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بوکس المپیک مقدماتی برای مبارزان از اروپا بودند در حال وقوع در لندن روز دوشنبه در پشت درهای بسته با وجود نصب coronavirus نگرانی و اختلال در سراسر جهان از ورزش است.

بوکس جاده به توکیو رویداد در لندن آغاز شده و در روز شنبه در مقابل پرداخت تماشاگران در مس جعبه عرصه است و با توجه به اجرای تا مارس 24.

این ویژگی در حدود 350 مرد و زن بوکسورهای از ده ها تن از سازمان ملل و در اولین فرصت برای بوکسورهای از اروپا به واجد شرایط برای توکیو 2020.

کمیته بین المللی المپیک, بوکس, نیروی کار, در بیانیه ای در روز یکشنبه گفت: بقیه این رویداد از روز شنبه را در پشت درهای بسته “با توجه به تغییر وضعیت با کروناویروس و نگرانی برای عموم ورزشکار و داوطلب رفاه”.

مدت کوتاهی قبل از این تصمیم سر از اروپا بوکس به بی بی سی گفت او “بسیار نگران” است که این رویداد در حال وقوع بود.

اروپا کنفدراسیون بوکس (EUBC) رئیس جمهور فرانسه Falcinelli گفت: او می ترسید خطر یک بوکسور گرفتن ویروس بود “بسیار بالا”.

“به نظر من این بسیار عجیب و غریب است که در انگلستان — و رقابت — باز است در این زمان سخت” او گفت:.

Falcinelli همچنین گفت که او نگران بود که ورزشکاران می تواند مبارزه برای بازگشت به خانه به دلیل محدودیت های پرواز.

بریتانیا مرگ و میر از COVID-19 افزایش یافت و در روز یکشنبه به 35. آمار رسمی نشان داد این کشور ثبت کرده است 1,372 موارد تایید شده.

برگزارکنندگان این مسابقات انتخابی بوکس گفت: قبل از این رویداد آغاز شده است که اقدامات قرار داده شده است در محل برای محافظت از رقبا.

“همه تیم ها گفته شده است به اتخاذ منظم شستن دست” آنها در بیانیه ای گفت.

“اگر هر یک از گروه خود شروع به نمایشگاه سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم آنها توصیه به خود جدا ماندن در خانه اجتناب از تماس با افراد دیگر و تماس با LOC را (محلی سازماندهی کمیته) افسر ارشد پزشکی.”

اقدامات اضافی شامل روال تست دما به عنوان بخشی از روزانه medicals.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در روز شنبه گفت: میزبانی توکیو در المپیک با توجه به شروع در تاریخ 24 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>