المپیک-محدود ورزشکاران تگرگ تصمیم برای به تعویق انداختن توکیو بازی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

المپیک محدود ورزشکاران از جمله ستاره پرتاب نیزه Neeraj چوپرا مورد ستایش قرار داد شده تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو با توجه به شیوع کروناویروس گفت: محیط زیست نبوده است مناسب برای این رویداد بزرگ را در این سال است.

ژاپن شینزو آبه روز سه شنبه گفت که او تا به توافق با کمیته بین المللی المپیک (IOC) برای برگزاری این بازی ها در سال 2021.

کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 کمیته سازماندهی بعد گفت: در یک بیانیه مشترک که این کمیته را رئیس جمهور توماس باخ و ژاپن توافق کردند که بازی را به “موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان 2021.”

“من فکر می کنم این یک خوش آمدید, تصمیم برای ما ورزشکاران در این شرایط و نه چیزی که تعجب برانگیز بود. در حالی که ما به دنبال به جلو به Tokyo2020 محیط زیست نبوده است مناسب برای این رویداد به جشن راه آن باید باشد” Neeraj گفت.

“من می خواهم بگویم ما باید در این نگاه مثبت آن را به عنوان اجازه می دهد ما یک سال بیشتر به برنامه ریزی و آموزش برای بازی های المپیک که بزرگترین رویداد ورزشی برای بسیاری از ورزشکاران.

“وجود خواهد داشت برخی از تاثیر بر آماده سازی بیش از چند ماه آینده تا این وضعیت را تحت کنترل در آورده است اما این چیزی است که همه ورزشکاران روبرو هستند به همان اندازه.

“در حال حاضر من فکر کردن در مورد صلاحیت وجود دارد کارشناسان در کمیته بین المللی المپیک و جهانی دو و میدانی که همه چیز را به در نظر گرفتن قبل از تصمیم گیری. بنابراین من فکر می کنم این امر می تواند بهترین در این نقطه برای ما تمام تمرکز بر غلبه بر این چالش وضعیت سلامت ما دست نخورده در حال حاضر و پس از آن کار به سمت بازی های المپیک سال آینده بسته به تصمیم نهایی که گرفته شده است,” او اضافه شده است.

بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال طلای بوکسور Vikas کریشن اضافه شده است که در پایان روز بشریت می آید برای اولین بار.

“در پایان روز بشریت به ناروا ورزش, بنابراین من خوشحال هستم که این تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک در میان coronavirus وضعیت. بدیهی است که این تعویق را تحت تاثیر قرار, ما, تهیه, اما من فکر می کنم وقت اضافی می تواند به من کمک کند آماده سازی و حتی بهتر برای هدف من برای برنده شدن یک طلای المپیک برای هند است.من فکر می کنم مهم است که برای همه ورزشکاران برای حفظ تمرکز و انگیزه و استفاده از این زمان برای انجام هر کاری که ما می توانیم از نظر رژیم غذایی و تغذیه و آموزش به طوری که امیدوارم زمانی که بازی های المپیک می آید در سال آینده ما خواهد بود حتی بهتر وضعیت را به نفع خود مدال برای کشور است.”

ستاره کشتی گیر Bajrang Punia تکرار احساسات و گفت آن را به آنها زمان بیشتری برای آماده سازی آنها نیاز به ماندن آسیب رایگان در طول این دوره است.

“این یک تصمیم خوب است. ما نیاز به مراقبت در مورد همه اولین و بهداشت اول می آید. ما زمان بیشتری را در حال حاضر برای آماده سازی و ما نیاز به ماندن آسیب رایگان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>