المپیک-محدود Amit, Lovlina پایان با مدال برنز در مسابقات انتخابی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک مصمم Vikas کریشن (69kg) پیشرفته به فینال با یک تاکتیکی پیروزی چشمگیر, اما, تعداد جهانی یک Amit Panghal (52kg) و Lovlina Borgohain (69kg) امضا کردن با مدال برنز در المپیک مقدماتی روز سه شنبه.

هر سه بوکسورهای در حال حاضر امن بلیط خود را به بازی های المپیک با ساخت مرحله نیمه نهایی اما کریشن را دوباره با حداقل یک نقره پس از ورود به نهایی. او مبارزه با یک برش پایدار فقط زیر خود را در سمت چپ خط ابرو قبل از این ادعا تصمیم گیری تقسیم پیروزی بر دانه دوم Ablaikhan Zhussupov از قزاقستان در دو وقت جهان برنز-مدال.

28 ساله هندی را چابک اردن Eishaih حسین (ع) که فرستاده آسیایی طلا-مدال و بالا دانه Bobo-Usmon Baturov بسته بندی در تصمیم گیری تقسیم. کریشن سابق جهان برنز-برنده و بازی های کشورهای مشترک المنافع طلا-مدال بود و شلوغ از دو بوکسورهای با وجود آسیب دیدگی او را برداشت و در دور دوم و راست خود را jabs به خصوص موثر از طریق کشمکش است.

اما در یک ناامیدی بزرگ برای هند, جهان, نقره مدال و بالا دانه Panghal رفت به Jianguan هو از چین در یک تقسیم 3-2 تصمیم گیری است. آن بود Hu, المپیک و برنز جهان-مدال که از دست رفته به Panghal در نیمه نهایی سال گذشته است.

Panghal تا به حال تحمل طاقت فرسا مسابقات در اجرا تا به مرحله نیمه نهایی رسید و او نمی تواند سبقت گرفتن تعیین چینی در روز سه شنبه برخورد.

قبلا دو بار در جهان برنز-مدال و دانه دوم Borgohain از دست داد به دانه سوم و جهانی 2018 نقره مدال هنگ گو از چین به اتفاق آرا 5-0 حکم پس از تلاش برای پیدا کردن او برابر با تجربه 30 ساله.

Gu آینده خواهد بود تا در برابر نایب قهرمان جهان و دانه بالا چن Nien-چانه تایوان که outpunched تایلند Baison Manikon در نیمه نهایی جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>