مشعل المپیک بود را به دست مقامات در استان فوکوشیما در پایین کلید مراسم در روز چهارشنبه. شعله خواهد شد بر روی صفحه نمایش در یک فانوس برای ماه مارس در فوکوشیما پس از بازی های المپیک توکیو و با آن مشعل رله رو به تعویق افتاد, یک سال با توجه به بحران جهانی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. “فانوس حاوی مشعل المپیک خواهد شد بر روی صفحه نمایش از 2 آوریل تا مارس 30 سال 2020 با محدود مشاهده عمومی در دسترس گفت:” برگزارکنندگان به عنوان در بازی های المپیک’ وب سایت رسمی.

از 121 روز رله مشعل شد و با توجه به شروع در مارس 26 از J-ایجاد کرد با توجه به نماد آن به عنوان نقطه کانونی ژاپن در بازسازی پس 2011 زلزله و سونامی. این تاسیسات که در حال حاضر دوباره به عنوان یک مرکز آموزشی برای جوانان بازیکنان فوتبال مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک پایه برای راه اندازی بازیابی تلاش برای از خط ساحلی.

بازی های المپیک در ابتدا شروع به برنامه ریزی شده در جولای 24, 2020 و رفتن تا ماه اوت 9. در ماه های اخیر بین المللی شورای المپیک (IOC) به طور فزاینده ای تحت فشار برای حفظ آن موضع که بازی های المپیک را نمی شود به تعویق افتاد و با وجود افزایش محدودیت در حرکت مردم در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سرانجام در مارس 24, کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 سازماندهی کمیته اعلام کرد که این بازی ها خواهد بود به تعویق افتاد و به تاریخ در 2021. یک هفته پس از آن اعلام شد که تاریخ جدید برای این بازی است که در 23 ژوئیه تا اوت 8, 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im