افسران مشاجره در دادگاه مورد Verma, Asthana

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو بررسی افسران (IOs) در مورد رشوه خواری مربوط سابق مقامات بالای مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) sparred در یک دادگاه ویژه در روز جمعه. مورد مربوط به دشمنی بین سابق CBI مدیر Alok ورما و معاون ویژه مدیر Rakesh Asthana که هر متهم فساد.

اول به رسم خون در روز جمعه در ویژه CBI دادگاه پرونده Asthana بود سابق IO AK Bassi که متهم به زمان IO Satish Dagar از محافظ “نام بزرگ” در مورد. Bassi ادعا کرد که Manoj پراساد یکی از متهمان در این مورد نشان داده بود این نام در طول بازجویی در اکتبر 2018 اما دخالت خود را تا به حال نشده است جستوجو کرد توسط Dagar.

Dagar آمار بازگشت و گفت: “من به اعتبار بهتر از شما در این سازمان است. آیا سطح شخصی اتهامات. من شما احضار شش بار چرا شما به نظر می رسد اگر شما می خواستم برای کمک به تحقیق و تفحص؟”

Dagar نیز مورد سوال چگونه Bassi شناخته شده بود در مورد جزئیات این تحقیقات انجام شده توسط این سازمان در زمانی که او تا به حال شده است IO در مورد تنها بین 15 اکتبر 23, 2018. “چگونه او نفوذ ما بررسی” Dagar گفت: با اشاره به دیدگاه توسط Bassi در دادگاه است که این سازمان در حال بررسی سوابق تلفن مظنون در این مورد.

Bassi می خواستم برای ارسال یک توجه داشته باشید اضافی در یافته های خود را در این دادگاه که با مخالفت Dagar و ابتکارات حضور وکیل در دادگاه. “چرا او ارائه اسناد و مدارک جدید که هیچ یک از این بود در مورد خاطرات? او نمی تواند ارائه اتهامات و یا اسناد و مدارک بر اساس شنیدهها” گفت: Dagar.

ویژه CBI قاضی Sanjeev Aggarwal پس از آن مداخله کرد. “شما هر دو در همان آژانس است. هر دو شما باید برای رفتن به عقب وجود دارد. نمی, خود را بشویید, کثیف, کتانی ، موسسه بزرگتر از یک فرد است.”

“در صورت نیاز من را دوباره تماس بگیرید هر دو از شما برای روشن شدن بیشتر اما نه با هم” قاضی گفت: ارسال شده و این موضوع برای بیشتر شنیدن در مارس 7.

یک بحث برانگیز پرونده Asthana ثبت شده در 15 اکتبر 2018 و مورد باقی مانده با اولین IO تا 23 اکتبر 2018. ابتکارات ثبت شده در پرونده Asthana بر اساس شکایت توسط حیدرآباد بر اساس تاجر Satish سانا رو پروب در سال 2017 مورد مربوط به صادر کننده گوشت معین قریشی.

اتهام این بود که Asthana موافقت کرده بود برای محافظت از Sana در این کاوشگر در ازای رشوه. Asthana ساخته شده خود را از اتهامات فساد علیه Verma.

سانا یک از نزدیکان قریشی دستگیر شد در جولای 27 سال گذشته با اجرای اداره در مورد پول شویی.

در اکتبر 2018 به دشمنی بین ورما و Asthana شد, مکان عمومی, مجبور کردن دولت به دخالت در این موضوع و انتقال هر دو افسران. ورما برداشته شد به عنوان رئیس CBI در 10 ژانویه 2019 با سطح بالا انتخاب کمیته و مدیر کل خدمات آتش مدنی دفاع و سپاه پاسداران; او کاهش یافته است به ارسال قرار داده و در مقالات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>