دفتر مهر و موم شده در noida پس از 13, کارکنان, kin تست مثبت برای coronavirus

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

صفحه اصلی / جهان نیوز / اتاق مهر و موم شده در noida پس از 13, کارکنان, kin تست مثبت برای coronavirus

با توجه به وزارت بهداشت و درمان در هفته گذشته این شرکت با ‘آتش بس موقت’ شد sanitised و قفل شده است اما نه مهر و موم شده. روز سه شنبه بعد از ظهر شرکت مهر و موم شده بود.

هند به روز شده: May 01, 2020 04:48 IST

On Monday, former DM BN Singh had to face the wrath of UP CM Yogi Adityanath for the trail of people who got infected through the employees of Ceasefire.
روز دوشنبه سابق DM BN سینگ تا به حال به صورت خشم تا سانتی متر یوگی Adityanath برای دنباله از افرادی که کامپیوتر آلوده از طریق کارکنان آتش بس.(Virendra سینگ Gosain/HT فایل عکس. تصویر بازنمودی هدف)

آتش ایمنی راه حل های شرکت ‘آتش بس’ مهر و موم شده و توسط دولت های منطقه پس از 13 نفر و 11 از اعضای خانواده خود را به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 در Noida. به تازگی منصوب ناحیه دادرس Suhas LY دستور داد آب بندی و کارگردانی جرم نمونه گیری از افراد مرتبط با این شرکت است.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان در هفته گذشته این شرکت بود sanitised و قفل شده است اما نه مهر و موم شده. روز سه شنبه بعد از ظهر شرکت مهر و موم شده بود.

روز دوشنبه سابق DM BN سینگ تا به حال به صورت خشم تا سانتی متر یوگی Adityanath برای دنباله از افرادی که کامپیوتر آلوده از طریق کارکنان آتش بس. سینگ واگذار شده است خود را شارژ و متصل به هیئت مدیره درآمد در لکنو و یک گروه تحقیق آغاز در برابر او. FIR ثبت شده است و در مقابل شرکت برای پنهان کردن جزئیات از کارکنان که تا به حال یک سفر سابقه از انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>