Odisha ایجاد کرد تغییر نام داد و پس از محبوب عامیانه آهنگ Rangabati به افتخار ترانه سرا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Odisha دولت در روز چهارشنبه تغییر نام داد Bilung روستا در Bamra جلوگیری از Odisha را سمبلپور منطقه Rangabati Bilung پس از یک قوم محبوب آهنگ Rangabati به افتخار ترانه سرا Mitrabhanu Gauntia.

این روستا که در آن ترانه سرا متولد شد و تغییر نام داد و پس از گرفتن وزارت خانه امر را بدون اعتراض.

Rangabati یک سرحال عامیانه شماره محبوب ترین آهنگ در Odisha در Sambalpuri گویش. جدا از اینکه بازی در عروسی و رویدادهای فرهنگی و احزاب سیاسی و همچنین استفاده از آن در طول مبارزات خود را در این آهنگ از آلبوم یک اهل تفریح و بازی, گفتگوی بورسی بین بین یک دختر و پسر, جشن, دختر فریبندگی و همچنین عشق خود را.

Gauntia, 77 انتخاب شد برای Padma شری در اوایل این سال است. او اعطا شده است با Odisha دولت Sangeet Naxing جایزه اسکار و Akashvani جایزه ملی برای موسیقی و همچنین مفتخر سمبلپور دانشگاه برای نوشته های خود را. او نوشته است بیش از 1000 آهنگ.

“من خوشحال هستم که این روستا به عنوان تغییر نام داد Rangabati Bilung. ما تا به حال خواستار شده است این از سال 2004 گفت:” Gauntia.

این آهنگ برای اولین بار ثبت شده برای هوا سمبلپور در 1975-76 منتشر شد اما در سال 1979 توسط هند رکورد Mfg. شرکت(INRECO) در وینیل 45 دور در دقیقه فرمت. پا-ضربه زدن Sambalpuri عشق دو نفره تشکیل شده توسط Prabhudutta Pradhan و آواز توسط Jitendriya Haripal و کریشنا پاتل شد خشم در اوریسا میخواهد آندرا پرادش و Chhattisgarh چند سال پس از انتشار آن است.

در سال 2007 این آهنگ پخش شد برای Odisha را روز جمهوری تابلو و در دسامبر سال 2010 آن را در طول بازی سوم ODI مسابقه کریکت بین هند و سریلانکا در کاتک.

در ماه ژوئن سال 2012 دولت در بخش فرهنگ برگزار شد سه روز Rangabati Utsav, جشنواره رقص و موسیقی غربی Odisha.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>