Odisha به راه اندازی دو بیمارستان در پایتخت, Naveen خواستار CMs برای کمک به رشته Odias

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sampad Patnaik | Bhubaneswar | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 5:41:08 am

Odisha, Odisha state budget, naveen patnaik budget, naveen patnaik budget on education, Odisha education budget, Odisha agriculture budget, indian express در همین حال وزیر Naveen Patnaik روز پنج شنبه در نامه ای به همتایان خود در کشورهای دیگر ترغیب آنها برای کمک به رشته Odia مردم در کشورهای خود را با ارائه آنها را با غذا و محل اقامت. (فایل)

آماده سازی خود برای یک پیاده روی در تعداد COVID-19 موارد در دولت Odisha دولت امضا جداگانه موافقت نامه سه جانبه با دو کالج پزشکی خصوصی و به عنوان بسیاری از PSUs به راه اندازی دو بیمارستان در Bhubaneswar با ظرفیت ترکیبی به جای 950 بیماران.

Odisha است و گزارش دو مورد از COVID-19 عفونت تا کنون.

یکی از موافقت نامه های امضا شده بین دولت مبلغ کالج پزشکی و Mahanadi Coalfields محدود برای 500-bedded بیمارستان. دیگر امضا شده بین دولت KIIMS دانشکده های پزشکی و Odisha شرکت معدن. این PSUs ارائه خواهد شد CSR بودجه برای پروژه های.

دولت مطمئن است که هر دو امکانات عملکردی در دو هفته.

به گفته یک مقام ارشد “این کمک خواهد کرد که در تجمع همه منابع انسانی و مادی در یک مکان به درمان بیماران به جای پراکنده تلاش در سراسر کشور. پزشکان از دولت های مختلف دانشکده های پزشکی ممکن است مستقر در این محل یک برای عملکرد کارآمد خدمات است.”

انتشار توسط دولت فرماید: “تجربه جهانی نشان می دهد که COVID -19 بیماران نیاز به قرار داده می شود و تحت نظارت و درمان در یک جداگانه بیمارستان به جای یک بیمارستان عمومی در نتیجه به حداقل رساندن احتمال انتقال به دیگران است.”

در همین حال وزیر Naveen Patnaik روز پنج شنبه در نامه ای به همتایان خود در کشورهای دیگر ترغیب آنها برای کمک به رشته Odia مردم در کشورهای خود را با ارائه آنها را با غذا و محل اقامت.

“برخی از مردم ممکن است رشته در سراسر کشور به دور از خانه های خود. آنها ممکن است زائران و دانشجویان و کارگران و حرفه ای. من را جدی تجدید نظر به شما که هر فرد یا گروهی از افراد سرگردان در هر بخشی از دولت خود را ممکن است لطفا کمک شود با مواد غذایی, مسکن, امنیت,” او نوشت.

او درخواست رئیس وزیران به تصویب در پیام به جمع و مطمئن باشید که “Odisha خواهد شد و هر چه هزینه مورد نیاز است”. او همچنین گفت Odisha خواهد ساخت همان ژست برای رشته مردم و هزینه خواهد شد منتقله از وزیر ارشد صندوق امداد.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: در حال سیگاری ها در معرض خطر شکل coronavirus? | می توانید ویتامین C در پیشگیری یا درمان عفونت کروناویروس? | دقیقا همان چیزی است که جامعه گسترش coronavirus? | چه مدت می تواند به Covid-19 ویروس زنده ماندن در یک سطح است ؟ | در میان این مستند چه مجاز چه ممنوع است ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>