این Odisha دولت در روز پنج شنبه باران میاد در هند هواشناسی بخش (آی) گفت: پیش بینی آب و هوا بهتر است با زمان یک روز پس از گردباد ‘Amphan’ نورد گذشته در سواحل آن باعث آسیب حداقل در دولت است.

دولت تشکر آی مدیر کل Mrutyunjay Mohapatra برای پیش بینی دقیق.

IMD را پیش بینی طوفان رویکردی سرعت به عنوان به خوبی به عنوان شخصیت خود را در دریا و تاثیر بودند “به نقطه” و “دقیق” است که کمک به دولت در ساخت مورد نیاز تهیه و به صورت فاجعه Odisha رئیس, منشی, A K Tripathy گفت.

با بیان اینکه پیش بینی دقیق از این فاجعه طبیعی است که یک سلاح بزرگ برای جلوگیری از آسیب به زندگی و اموال Tripathy گفت: “آی ارزشمند است در این منطقه و پیش بینی خود را بهتر است با زمان است.” “ما از Mohapatra های DG و هر کس در این ارزشمند ملی بدن” Tripathy گفت PTI.

Odisha اضافی دبیر کل تقدیر ویژه امداد کمیسر P K ینا افسر مسئول برای مدیریت این توفان همچنین اذعان کرد Mohapatra تلاش.

“من به خصوص با تشکر از Mrutyunjay Mohapatra که زمان و دوباره re-ما مطمئن به ایمان کامل در پیش بینی و پیش بینی وقوع توفان Amphan’,” او گفت:. و اشاره کرد که Odisha دولت بود و بر روی انگشتان خود را پس از گرفتن اطلاعاتی است که در یک سوپر گردباد تشکیل شد, در خلیج بنگال ینا گفت: “این یک شب بی خوابی در سهشنبه برای همه ما است. هر چند آی داده بود و تصویر روشنی هنوز هم ما نگران.” SRC گفت که او همراه با بسیاری دیگر کار می کرد یک شبه نظارت بر طوفان که تا به حال به تدریج ضعیف به روش بسیار شدید سیکلون طوفان در دریا.

اما همه نگران آن جنبش و نگران که آیا این سیستم خواهد شیب به سمت Odisha ساحل, او گفت:.

“من دغدغه شد مرکب زمانی که من دریافت چندین تماس تلفنی از افراد مختلف است که این طوفان ممکن است به نوبه خود به سمت Odisha ساحل به جای حرکت به جلو در مسیر نشان داده شده توسط آی” او گفت:.

ینا گفت: او مضطرب پس از Rohit Shukla آی رادار مرکز مسئول در پردیپ او گفت که سیستم نوبت گرفتن.

“این اطلاعات در واقع آشفته من بیشتر است. تصویر از سال 1999 سوپر گردباد به ذهن من آمد. قادر به مقاومت در برابر ترس من من به نام Mohapatra سه بار بین 3 و 5 در صبح روز چهارشنبه بیشتر به منظور بررسی اینکه آیا سیستم نمی خواهد تغییر مسیر آن است. او (Mohapatra) به من گفت نگران نباشید سیستم حرکت خواهد کرد دقیقا مسیر کشیده شده توسط آی,” ینا گفت.

Mohapatra مطمئن باشید دولت است که این طوفان ممکن است شیب بیشتر به دریا و به سمت Odisha ساحل.

“من متوقف فکر کردن در راه منفی که Mohapatra گفت که آی دارای یک رابطه خاص با خلیج بنگال و نیز آشنا با طبیعت و شخصیت در دریا” ینا گفت.

پس از طوفان گذشته رفت چند ساحلی مناطق ینا گفت: “ما دریافتیم که آی پیش بینی بود نه تنها دقیق اما دقیق. تاثیر احساس شد در بلوک خاص از برخی مناطق به گفته Mohapatra.” مبارک بر روی آی مدل SRC ینا گفت که Mohapatra نیز مراجعه کننده به عنوان “طوفان مرد” از هند ساخته شده بود پیش بینی های دقیق در وحشی سیکلون طوفان مانند Fani در سال 2019 و Phailin در سال 2013.

IMD اطلاع بود دولت که سرعت باد در پردیپ و Dhamara ساحل خواهد بود در حدود 135 kmph, او گفت:.

“ما آماده برای سرعت 140 kmph. اما در واقع آن را در درون 110 kmph بود که کمک بسیار خوبی برای همه ما” ینا گفت. Mohapatra که شد از Odisha را cyclone مستعد Bhadrak منطقه گفت: در این مدل استفاده شده توسط آی شد دقیق تر از دیگران است.

“ما در حال حاضر پیش بینی در مورد طوفان در مارس 13 و از آن زمان دقیقا همان مسیر و راه به هوا توسط آی” او گفت PTI.

جدا از Mohapatra, NDRF DG S N Pradhan همچنین چرخش به عمل به عنوان تیم فاجعه واکنش نیروی فرستاده شد به اوریسا و بنگال غربی برای نجات و بازسازی عملیات.

SRC همچنین تشکر H R Biswas, مدیر هواشناسی مرکز در Bhubaneswar.

Biswas است برجسته آب و دانشمند و کارشناس در پیش بینی حجم بارش در طی طوفان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im