Odisha دولت. می گوید تومان 4.09 cr صرف Dutee پس 2015, او می گوید آن را درست…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این Odisha دولت در روز پنج شنبه نشان داد که آن را به ارائه کمک های مالی از Rs 4.09 کرور به Dutee Chand پس از 2015 ادعا می کنند که این ستاره اسپرینتر رقابت بر روی زمین است که آن را شامل Rs 3 کرور پول جایزه برای برنده شدن در بازی های آسیایی مدال. دولت بیانیه یک روز پس از Dutee سعی douse بحث که فوران زمانی که او قرار داده و او ماشین BMW در فروش. او گفت که او بود فروش خود ماشین لوکس به صندوق های آموزش او اما از آنجا که این خودرو هزینه تعمیر و نگهداری است که فراتر از او و پس از گزارش به خلاف.

“کل حمایت های مالی ارائه شده به Dutee Chand از دولت/OMC تومان است 4.09 کرور (پس از 2015)” یک بیانیه از وزارت ورزش و جوانان خدمات دولت Odisha گفت.

“Rs 3 کرور به عنوان انگیزه های مالی برای برنده مدال در بازی های آسیایی 2018; Rs 30 لاخ برای آموزش و حمایت مالی در طول 2015-19; Rs 50 لاخ برای آموزش پشتیبانی از بازی های المپیک توکیو منتشر شده در دو قسط” در این بیانیه اضافه شده است.

Dutee زمانی که تماس گرفته توسط PTI در دولت در بیانیه ای گفت: “من مدیون Odisha دولت برای حمایت از من این همه سال اما این Rs 4 کرور نشان نمی دهد این تصویر درست است. همه شروع به فکر کردن که Dutee صرف پول زیادی.

“Rs 3 کرور است این جایزه پول Odisha دولت به من داده بود برای برنده دو مدال نقره در بازی های آسیایی 2018. آن را فقط مانند آنچه P V Sindhu و یا هر گونه دیگر مدال برنده می شود از این دولت مانند هاریانا یا پنجاب. آن را نمی باید در نظر گرفته شود به عنوان کمک مالی برای آموزش است.” این Odisha دولت نیز گفت: آن را منصوب کرده بود Dutee به عنوان یک گروه در یک سطح افسر در Odisha شرکت معدن (OMC) که “ارائه Rs 29 لاخ حمایت آموزش و مشوق های مالی”.

Dutee نیز در اعتراض به این ادعای دولت گفت: این مقدار شامل حقوق و دستمزد او را.

“این Rs 29 لاخ است که شامل حقوق و دستمزد من و من نمی دانم چگونه آن را برای حمایت از آموزش. من یک کارمند (از OMC) و من باید برای دریافت حقوق و دستمزد من. من باید برای پیدا کردن.” دولت در بیانیه ای گفت: 24 سال به خود جلب کرد ناخالص حقوق و دستمزد Rs 84,604 در هر ماه از OMC در تناقض به ادعای او را در روز شنبه که او می شود 60,000 تومان.

“او در حال حاضر طراحی یک حقوق و دستمزد ناخالص تومان 84,604 (ژوئن 2020 حقوق و دستمزد) در هر ماه. او نیاز به آمده به طوری که او قادر به تمرکز تمام وقت در آموزش… بر این اساس پس از انتصاب وی در OMC هیچ کار رسمی شده است اختصاص داده شده به چند” در این بیانیه از Odisha دولت گفت.

Dutee در بخش او گفت که او بود “نشستن در خانه بیکار” و آوردن مدال برای کشور و کارفرمایان خود افتخار می کنم.

“زمانی که من برنده, مدال,, من فکر می کنم من انجام کاری برای کارفرمایان نیز می باشد. من به آنها افتخار می کنم. من نشسته در خانه بیکار نیست که من را متوقف کرده اند و برنده مدال. به جای استفاده از قلم و کاغذ در دفتر من بود و زحمتکش در زمین تمرین و استادیوم.” او گفت که او دیگر فروش ماشین خود را به عنوان KIIT موسس و عضو مجلس Achyuta Samanta مطمئن است او را حمایت مالی برای آموزش او.

“من شده اند با ارائه حمایت مالی و حتی اتحادیه وزیر دارایی (Nirmala Sitharaman) و وزیر ورزش (Kiren Rijiju). آنها مرا به نام چند روز به عقب اما من مودبانه به آنها گفتم من برخورد خواهد شد و آنها را زمانی که مورد نیاز است.” چند روز پیش Dutee پست شده در رسانه های اجتماعی که او در نظر گرفته شده به فروش او اولی است. این پست بعدا حذف شده اما آن را درو تیز واکنش های ورزشی برادری.

“من در زمان به رسانه های اجتماعی به فروش ماشین من BMW. من لازم نیست که برای حفظ منابع خودروهای لوکس, هر چند من آنها را دوست دارم. من قادر به استفاده از خودرو است و دست و دل باز هزینه در بخشی از من. من هرگز با بیان این که من از فروش آن به صندوق آموزش من” Dutee گفته بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>