Odisha: پزشکان و متخصصین درگیر در Covid وظیفه به رژیم غذایی روزانه کمک هزینه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Odisha دولت روز دوشنبه تایید رژیم غذایی روزانه کمک هزینه 240 تومان برای پزشکان و متخصصین مشغول در دولت-اجرای Covid-19 بیمارستان Covid مراکز درمانی و Covid مراکز مراقبت.

جمع آوری و کنترل مقامات معطوف شده برای اطمینان از اجرای رژیم غذایی کمک هزینه خواهد شد که ملاقات وزیر صندوق امداد (CMRF).

“پس از بررسی دقیق تصمیم گرفته اند به اجازه می دهد رژیم غذایی روزانه کمک هزینه برای پزشکان و پیراپزشکی کارکنان مشغول در دولت-اجرای Covid مراقبت مراکز Covid مراکز درمانی و Covid بیمارستان در 240 تومان به ازای هر پزشک و پیراپزشکی کارکنان در هر روز. بالا رژیم غذایی هزینه خواهد شد از CMRF,” وزارت بهداشت و درمان گفت: در نامه ای.

“رژیم غذایی روزانه کمک هزینه برای پزشکان و پیراپزشکی کارکنان باید اجرا بلافاصله با آینده نگر اثر است. کنترل مقامات اطمینان خواهد داد به ارائه کیفیت رژیم غذایی برای پزشکان و پیراپزشکی کارکنان درگیر در بالاتر از سه نهاد” آن بیشتر بخوانید.

گفت: کمک هزینه تمدید خواهد شد در قالب مواد غذایی و بدون انگیزه های مالی در این زمینه مدعی خواهد شد/ارائه شده در آن گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>