Odisha سانتی متر Naveen Patnaik اعلام کرد چهار ماه پیشبرد حقوق و دستمزد برای وزارت امور خارجه پزشکان و کارکنان بهداشتی درمانی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sampad Patnaik | بوبانسور | منتشر شده در تاریخ: مارس 25 سال 2020 6:07:20 pm

Odisha CM Naveen Patnaik announces four months’ advance salary for state doctors, health personnel Odisha وزیر Naveen Patnaik. (فایل)

وزیر Naveen Patnaik روز چهارشنبه اعلام کرد که دولت خواهد پرداخت چهار ماه پیشبرد حقوق و دستمزد به پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان به عنوان یک ژست خود را متعهد به خدمت در جنگ مقابل coronavirus.

در یک ویدئو کلیپ منتشر شده توسط CM او گفت: در Odia, “Coronavirus نامیده است بر کل بشریت است. در این نبرد در برابر تاج در خط اول دفاع هستند و پزشکان و امدادگران و (دیگر) بهداشت و درمان کارگران است. خود را قربانی و فداکاری و خدمات را نمی توان تخمین زده می شود و یا در مقایسه با. در این زمان دشوار است شما مشغول به کار خستگی ناپذیر. من و مردم Odisha stand by you”.

با دست خورده او افزود: “من احترام روح خود را”.

“برای شما و خانواده خود را به من اعلام کند که پزشکان و امدادگران و تمام بهداشت و درمان کارگران داده خواهد شد و حقوق خود را برای آوریل, مه, ژوئن و ژوئیه در ماه آوریل خود” Patnaik اعلام کرد.

“من درخواست عموم مردم برای درمان به پزشکان و کارکنان بهداشتی با احترام و نه ایجاد مانع در کار خود را. من دستور داده اند که پلیس است که افرادی که ایجاد مانع و یا بی احترامی به سلامتی برادری باید در صورت عمل” CM هشدار داد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>