حداقل هشت نفر کشته و بیش از 40 مجروح و پس از یک اتوبوس حامل آنها skidded کردن یک جاده کوهستانی در Odisha ساحلی منطقه Ganjam اواخر سه شنبه شب.

مسافر اتوبوس عازم Berhampur شهر Ganjam منطقه از Tikiri منطقه Rayagada منطقه بود مذاکره نوبت و خم و کوهستانی جاده در Taptapani ghat زمانی که راننده به طور ناگهانی از دست داده کنترل ترمز در Palukhola منطقه است.

“ما تا به حال فقط از سر سفر ما بعد از خوردن چای در کنار جاده غرفه چای در 3.30 هستم زمانی که راننده به طور ناگهانی اعلام کرد که ترمز شکست خورده بود. به زودی پس از این وسیله نقلیه سرنگون کردن جاده” گفت: یکی از مسافران که موفق به زنده ماندن.

وزیر Naveen Patnaik اعلام کرد ex gratia جبران تومان 2 لاخ به بعد خویشاوندان متوفی. Odisha وزیر حمل و نقل Padmanabha و توسعه behera گفت: اتوبوس ممکن است لغو پس از از دست دادن تعادل به علت دید کم در هوای مه آلود بیماری است. پس از عملیات امداد و نجات است که بیش از ما در حال انجام یک بررسی به این علت بدبختی او اضافه شده است.

معاون آتش افسر Debendra نوکر گفت: اتوبوس سقوط از ارتفاع 30 فوت است. “ما درک بیشتر تلفات به عنوان برخی از مسافران هنوز به دام افتاده در زیر اتوبوس. ما می توانید ببینید که برخی از دست ها و پاهای آویزان از پنجره,” او گفت:.

حداقل چهار آتش نشانی واحد از Berhampur درگیر در عملیات امداد و نجات. کار نجات مانع شد که این حادثه رخ داده است در یک منطقه جنگلی و نقطه ای است که توسط آب احاطه شده. مجروح شده اند و با عجله به دیگپهندی و Berhampur بیمارستان.

به عنوان هر ملی جرم و جنایت سوابق اداره , تعداد تصادفات جاده ای در Odisha ثبت افزایش 2.1 درصد در سال 2018 است. که در آن سال حداقل 5,581 نفر از 5,234 تصادفات جاده ای در برابر 4,610 مرگ و میر در سال 2017.

پس از اجرای اصلاح وسایل نقلیه موتوری (MV) عمل می کنند در سپتامبر 1, تصادفات جاده ای و مرگ و میر در کشور کاهش یافته است. با توجه به گزارش منتشر شده در طول دولت جاده ایمنی شورای ملاقات ماه گذشته تعداد تصادفات را کاهش داده است حدود 19% در ماه اکتبر و 12 درصد در سپتامبر نسبت به مدت مشابه سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im