Ocampos نمرات پس از آن می کشد خاموش حیاتی به عنوان ذخیره سویا در لیگ قهرمانان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سویا جناح لوکاس Ocampos زده هدف تعیین کشیده و در آخرین بریده بریده نفس کشیدن به عنوان ذخیره موقت دروازه بان خود را به عنوان طرف ضرب و شتم ایبر 1-0 روز دوشنبه در لالیگا به خانه در بازگشت به لیگ قهرمانان. آرژانتین را شکست بن بست در دقیقه 56 توسط کشویی در پست دور به بسته نرم افزاری در یک مقطع از وین رونی و پس کشیده در یک دروازه بان برای تیمش حافظ توماس Vaclik انجام شد و بر روی یک برانکارد به زمان اضافه شده است.

مربی Julen Lopetegui تا به حال ساخته شده و تمام پنج تن از مجاز جایگزین بنابراین می تواند در ذخیره حافظ اما Ocampos ثابت به کار با دفع یک شات از ایبر دروازهبان مارکو Dmitrovic در 11 دقیقه از زمان اضافه شده است.

Dmitrovic آمده بود تا از منطقه خود را به مسابقه در اواخر گوشه و تقریبا ربوده گل اما اخراج مستقیم در Ocampos که اسلحه خود را به نوبه خود ضربه دور.

“من می خواهم به بازی در هدف در آموزش اما من هرگز تصور نمیکردم تا پایان بازی در هدف در یک مسابقه در چند دقیقه, اما من همیشه آماده برای کمک به تیم در هر موقعیت” Ocampos گفت.

“قبل از من رفت و در هدف دروازه بان, مربی تیم به من گفت نه به دور از هدف و توپ به سمت من آمد من قادر به فشار آن را دور و ما سه امتیاز است.”

این پیروزی به رتبه چهارم جهان قرار داده شده سویا شش نقطه کوسن بیش پنجم-قرار داده ویارئال با چهار بازی باقی مانده است.

ایبر در همین حال باقی می ماند و در خطر سقوط و اشغال نهایی نقطه خارج پایین سه با شش نقطه سرب بیش از 18-قرار داده رئال مایورکا.

پیشتر در روز دوشنبه واقعی جامعه را باریک امید در پایان در بالا چهار عملا به پایان رسید با یک ناامید کننده 1-1 قرعه کشی در لوانته در روز دوشنبه به عنوان الکساندر Isak 12 دقیقه اعتصاب به سرعت لغو شد با یک گل از لوانته را Jose Luis مورالس.

جامعه بودند چهارم در جدول رده بندی در ماه مارس زمانی که در لالیگا به حالت تعلیق در آمد با توجه به COVID-19 همه گیر اما تنها برداشت پنج امتیاز در هفت بازی از دوباره شروع می شود.

آنها هستند هفتم در 51 امتیاز در حالی که لوانته 12th 43 امتیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>