تعدادی از شهروندان هند ورود به انگلستان نیروی کار افزایش 71%

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شده است وجود دارد 71 درصد افزایش در تعداد از شهروندان هند اختصاص داده شده اجباری تعداد مورد نیاز را به اشتغال و یا شرکت در خود اشتغالی در سال پایان دسامبر 2019 منعکس کننده رشد تقاضا برای حرفه ای ها در انگلستان.

ملی شماره بیمه مورد نیاز است به کار و یا ادعا می کنند منافع مالی و اعتبار مالیاتی در انگلستان است. یک درصد از کارکنان درآمد اجباری کسر و نسبت به پرداخت بیمه ملی علاوه بر مالیات بر درآمد. مقدار استفاده می شود دولت به پرداخت حقوق بازنشستگی و کمک هزینه.

ارقام منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد که بیشترین ثبت نام جدید برای تعدادی از اتباع هند (78,000) و به دنبال آن از اتباع پاکستان (20,000) و از چین (14,000). در پایان دسامبر سال 2018 این رقم برای سرخپوستان بود 46,000.

مقامات گفت: “افزایش قابل توجه” در ثبت نام از هند و دیگر غیر-اتباع اتحادیه اروپا پس از سپتامبر سال 2018 است که عمدتا با توجه به ثبت نام برای بزرگسالان كافی به عنوان بخشی از خاص ویزا مصوبات. سرخپوستان در ادامه به داده بیش از نیمی از تمام کار های مربوط به انگلستان ویزا.

وجود دارد بحث های مداوم بین هند و انگلستان به معاف شرکت های هندی مجوز های ارسال و کارکنان خود را به انگلستان دفاتر در داخل شرکت انتقال ویزا برای کوتاه مدت که نیاز به پرداخت حق سهم بیمه ملی اما در نهایت از آن بهره مند شوند.

غیر اتحادیه اروپا ثبت نام برای افزایش تعداد 95,000 در ماه دسامبر 2019: 45 درصد افزایش در سال گذشته این بود که عمدتا ناشی از افزایش ثبت نام از اتباع هند و پاکستان و نیجریه و غنا و ایالات متحده از افغانستان اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>