تعداد مرگ و میر در دهلی خشونت مانت به 34 بیش از 250 زخمی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تعداد مرگ و میر در دهلی خشونت افزایش یافت و به 34 روز پنج شنبه پس از یک مجروح در گورو Teg بهادر (GTB) بیمارستان تسلیم به صدمات گزارش خبرگزاری ANI. دو نفر قبلا درگذشت Lok نایاک Prakash بیمارستان.

وجود آرامش نسبی در Jafrabad, Maujpur, Chand باغ و دیگر مناطق شمال شرقی دهلی نو که در آن پلیس برای متفرق کردن در روز دوشنبه و ادامه داد: تا جمعه شب. دهلی پلیس و نیروهای امنیتی در حال انجام پرچم راهپیمایی در منطقه برای نظارت بر وضعیت.

تمام پرسنل امنیتی مجهز به شورش چرخ دنده و باطوم در طول ماه مارس ، منطقه تحت prohibitory سفارشات تا مارس 24.

و این تازه منصوب پلیس دهلی ویژه کمیساریای (نظم و قانون) SN Shrivastava اواخر روز چهارشنبه در زمان سهام از وضعیت خشونت-مناطق آسیب دیده در شمال شرق منطقه است.

پلیس دهلی باید ثبت نام 18 دپو و 106 نفر دستگیر شده اند در ارتباط با خشونت در شمال شرق دهلی نو گزارش آنی.

این هفته جنگ را دیده اند و اوباش مسلح با شمشیر و اسید بریدن بخش هایی از شمال شرقی دهلی نو است. این درگیری که همچنین سمت چپ بیش از 250 زخمی شدند باعث تظاهرات بیش از تابعیت (متمم) قانون و یا کا.

آنها منفجر شد و به وحشیانه خشونت های روز دوشنبه و سه شنبه با ساکنان مجبور به ترک خانه های خود پس از دیدن خانه تخریب شده و یک تایر در بازار به آتش کشیده شد.

“من به خواهران و برادران از دهلی نو به حفظ صلح و برادری در تمام زمانها. مهم این است که… آرام و عادی است که ترمیم در اولین” نارندرا نخست وزیر توییتی در روز چهارشنبه.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal, در ضمن, به نام برای ارتش به منظور اعزام به این شهر است. سفارت آمریکا با صدور یک هشدار سفر ارائه مشاوره به شهروندان به ورزش احتیاط.

آخرین flare-up در خشونت رخ داده است به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات با PM مودی در دهلی نو در روز سه شنبه. این بازدید که نه مشخصه قطع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>