تعداد Covid-19 موارد کمتر از 100 در چین; ووهان راه اندازی عظیم درایو…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تعداد بیماران تحت درمان برای Covid-19 در چین کاهش یافته است زیر 100 برای اولین بار از ژانویه حتی به عنوان ووهان — مرکز از ویروس کشنده — راه اندازی کرده است یک درایو برای تست همه آن 11 میلیون نفر به شناسایی تعداد فزاینده ای از موارد بدون علامت گفته مقامات در روز جمعه.

با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در جمعه تعدادی از coronavirus بيماران تحت درمان برای این بیماری پایین آمد به 91 از دوشنبه.

مقامات گفت: این مهم نقطه عطفی برای این کشور که در آن ویروس نشات گرفته است.

این ویروس تاکنون 4,633 زندگی در چین NHC گفت. چین در گزارش جدید 15 COVID-19 نفر از جمله 11 بدون علامت آنهایی که با در نظر گرفتن تعداد کل coronavirus عفونت در کشور به 82,933 به مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه.

از مجموع 82,933 موارد 91 بیماران تحت درمان و 78,209 شده بود مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی آنها گفت.

تعداد کل بدون علامت عفونت کروناویروس در چین در حال حاضر در 619 از جمله 492 در ووهان. بدون علامت موارد مراجعه به افرادی که مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت اما توسعه هیچ علائمی مانند تب و سرفه یا گلو درد. اما آنها در برخواهد داشت خطر گسترش این بیماری به دیگران. هر چند تعدادی از coronavirus موارد کاهش یافته است و این کشور همچنان به مبارزه با موارد بدون علامت است که مقامات روز جمعه گفتند باعث شده است تا مقامات چینی برای تست توده در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر سال گذشته قبل از آن در سراسر جهان و ایجاد اغتشاش ویران کردن. توده نوکلئیک اسید تست در تمام ساکنان در ووهان برای COVID-19 کمک خواهد کرد که حفاظت از سلامت مردم و به طور کامل رزومه اجتماعی و نظم اقتصادی در شهرستان Zeng Yixin معاون NHC به خبرنگاران گفت: در اینجا در روز جمعه.

توده تست است که منجر به یادگیری بیشتر در مورد دامنه این بیماری همه گیر در شهر و انجام هدفمند اپیدمی کنترل و پیشگیری از اقدامات او گفت:.

انجام نوکلئیک اسید تست در همه ووهان ساکنان هیچ کار آسان است در نظر بسیج و سازمان Zeng گفت.

“ما نیاز به مطمئن شوید که افرادی که آزمایش شده اند زودتر لازم نیست که تماس نزدیک با کسانی خواهد شد که بعد از تست شده و از صحت تست نباید تضعیف شود توسط تعداد زیادی از آزمون های,” او گفت:.

ووهان است انجام نوکلئیک اسید آزمون در بیش از سه میلیون نفر از ساکنان قبلی و انجام آزمون در تمام ساکنان شده اند که آزمایش های قبل از, با توجه به اطلاعیه صادر شده توسط مقامات محلی در روز پنج شنبه.

ساکنان زندگی در جوامع پرجمعیت جوامع و جوامع با قبلی مورد تأیید خواهد بود آزمایش, اولین, این, گفت:, و اضافه کرد که دولت محلی را شانه هزینه برای آزمون. PTI KJV SCY

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>