در حال حاضر یک برنامه برای ردیابی حیات وحش ضلالت خارج از زیستگاه در طول مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حیات وحش موسسه هند (WII) در بانکی در یک برنامه به نام ‘مستند حیات وحش ردیاب’ است که جمع آوری داده ها از حیات وحش جنبش از طریق زندگی انسان در طول مستند دوره و که می تواند کمک به حفاظت از حیات وحش و مدیریت در دراز مدت است.

از آن شده است حدود یک هفته پس از برنامه راه اندازی شد و عمدتا در حال استفاده توسط مقامات.

Dhananjai موهان مدیر WII گفت: این نرم افزار توسعه داده شده است برای پیگیری جنبش از حیات وحش در طول مستند. ویدئوها از حیوانات حرکات رویه شده اند در رسانه های اجتماعی از سراسر کشور پس از برنامه راه اندازی شد در میان این مستند به بررسی گسترش coronavirus.

“اطلاعات دریافت شده در این نرم افزار ما کمک خواهد کرد یادگیری بیشتر در مورد جنبش از حیات وحش در طول مستند. این اطلاعات بسیار مهم در شناخت انسان و حیات وحش رابط کاربری در کشور است. مردم می توانند گزارش رؤیت حیوانات در زمان واقعی و همچنین در هر دوره بعد از آن و آن را به عنوان GPS را فعال کنید ما خواهد بود قادر به درک حرکت بهتر” گفت: Mohan.

اما او هشدار داد حیات وحش علاقه مندان به سرمایه گذاری برای گرفتن عکس و یا فیلم ها از حیوانات وحشی در طول مستند دوره است. آنها باید انجام دهید که از بالکن و پنجره ها از خانه های خود و نه نقض مستند, او گفت:.

هنگامی که قفل برداشته است یک دولت ملی و عاقلانه داده خواهد شد و توسط موسسه بر اساس الگوهای از حیوانات’ حرکات.

در حال حاضر این نرم افزار را می توان از سایت های WII با استفاده از لینک https://wii.gov.in/lockdown_wildlife_tracker و آن را به زودی در دسترس در فروشگاه Google Play نیز می باشد.

بعد از دانلود این نرم افزار می توانید عکس ها را همراه با محل GPS خود را رؤیت مقامات گفت که این رایگان برای استفاده از نرم افزار باعث می شود آن را آسان برای پیگیری آنچه می بیند در حالی که ساخت داده های موجود برای تجزیه و تحلیل بیشتر و تفسیر است.

“مستند حیات وحش ردیاب برنامه باید در دسترس برای دانلود از Google Play store در یک روز با گزینه های بیشتر به خصوص دو زبانه نسخه. پس از مستند دوره حیات وحش موسسه هند به اشتراک گذاری داده ها با کشورهای مربوطه و نیز باید با دقیق دولت خاص گزارش و گزارش ملی.

“اطلاعات جمع آوری شده به عنوان بخشی از این طرح در طول مستند فاز باید کمک به حفاظت از حیات وحش و مدیریت در دراز مدت” اضافه شده مدیر.

از ویژگی های مهم این نرم افزار در حال ضبط رؤیت حیات وحش در هر زمان و از هر نقطه ها رؤیت با عکس, ورود سریع ابزار ساخت ضبط تجربه کوتاه و ساده و GPS را فعال کنید, مطالب از همه رؤیت است. در حال حاضر یک برنامه برای ردیابی حیات وحش ضلالت خارج از زیستگاه در طول مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>